Nabídka fakultativních výletů v Bulharsku od cestovní kanceláře Bulgariatour

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

• k vybraným leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v případě nákupu přes internet lze navíc získat speciální bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA. Seznam hotelů a podmínky zde.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Zadejte e-mail

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.36
Americký dolar120.60
Britská libra128.67
Bulharský leva112.97

Charterové letenky

Nej

Bulharsko
Primorskood 8 990>>
Zlaté Pískyod 14 866>>
Řecko
Agia Marinaod 10 446>>
Skala Sotirosod 10 990>>

Fakultativní výlety Varna

 

Fakultativní výlety, které jsou nabízeny v bulharských destinacích v oblasti Varny, tzn. Zlaté písky, Albena, Svatý Konstantin, Balčik, Kranevo.

 

Varna – Delfinárium
polodenní výlet autobusem zahrnuje projížďku městem, návštěvu a shlédnutí přestavení v Delfináriu, pohoštění v centru města a osobní volno.


Varna, klášter Aladža, Kamenný les
výlet při kterém navštívíte klášter Aladža, prohlídnete si přírodní fenomén Kamenný les a budete ochutnávat z pěti druhů bulharského vína. Překrásnou atmosféru historických budov v centru Varny, budete moci nasát, při noční projížďce městem.


Balčik – Kaliakra
v programu tohoto výletu je zahrnuta návštěva Botanické zahrady a letního sídla rumunské královny ve městě Balčik a návštěva mysu Kaliakra. Dále se zastavuje v hrnčířské dílně s výrobou tradiční bulharské keramiky.


Plavba plachetnicí „Royal Helena“ do Nesebaru
výlet se koná každou neděli a pondělí. Plavba z Varny do historického městečka Nesebaru, podle přání skupiny oběd v restauraci starého města (není zahrnuto v ceně) a procházka starým městem s jeho památkami s odborným výkladem. V odpoledních hodinách návrat turistickým autobusem do Varny.


Bulharské kláštery, Veliko Tarnovo
jednodenní výlet do středověkého města Veliko Tarnovo, které je malebně umístěno na svazích nad řekou Jantrou. Shlédnete vrch Carevec se svými ruinami carského paláce a zrekonstruovaného patriarchálního chrámu. Další zastávka bude v obci Arbanasi s prohlídkou starobylých kamenných domků, návštěva církevního muzea Svaté Matky Boží se zázračnou ikonou a Petropavlovského kláštera. Výlet bude ukončen večeří včetně show „Zvuk a světlo“, která za pomocí hudby a světelných efektů ukazuje na klíčové momenty bulharských dějin.


Sofie, Rilský klášter, Prorokyně Vanga
výlet je dvoudenní s plnou penzí. První den odjezd do Sofie, prohlídka hlavního města s návštěvou katedrálního chrámu Alexandra Něvského a Ruského kostela. Po obědě osobní volno a poté odjezd do Rilského kláštera. Večeře a nocleh v hotelu kláštera.
Druhý den po snídaní účast na ranní bohoslužbě a prohlídka kláštera. Poté odjezd do města Petrči, návštěva muzea prorokyně Vangy, dále návštěva místa Rupite, kde se nedaleko kostela Sv. Pátek nachází mohyla Vangy. Odjezd do Melniku, nejmenšího města v Bulharsku, po obědě návrat do hotelů.


Bukurešť
jednodenní výlet do hlavního města Rumunska. Okružní cesta autobusem městem s návštěvou náměstí Unirii, Viktoria a budovy Parlamentu. Dále následuje prohlídka Muzea rumunské vesnice, venkovských kostelů a dílen ze 16.-17.stol. Odjezd brzy ráno, návrat v pozdních hodinách.


Šumen
jednodenní výlet při kterém navštívíte přírodní rezervaci Madara – památník světového kulturního dědictví pod záštitou UNESCO, návštěva stájí Kabijuk s chovem čistokrevných koní, prohlídka hospodářství a na přání lze uskutečnit jízdu na koni. Ochutnávka brynzy z místní výrobny sýru. Další zastávkou je Karbalovký dům ve městě Preslav, uvítání preslavskou rakií, ukázka tkaní, česání vlny, folklor, obyčeje tradičních bulharských svátků. Oběd s neomezeným vínem. Ve městě Šumen osobní volno, zájemci mohou navštívit Tambul – největší mešitu v Bulharsku.


Pirátská plavba na lodi
plavba na jachtě, vybavené k námořnímu boji, animace. Pohoštění, všechny nápoje bez omezení. Plavba potrvá cca 3 hod.

Vytvářím objednávku...