Dovolená Bulharsko - Primorsko od cestovní kanceláre Bulgariatour

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

• k vybraným leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v případě nákupu přes internet lze navíc získat speciální bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA. Seznam hotelů a podmínky zde.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Zadejte e-mail

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro126.40
Americký dolar123.55
Britská libra130.26
Bulharský leva113.50

Nejprodávanější

Bulharsko
Primorskood 10 590>>
Řecko

Charterové letenky

Primorsko

PrimorskoPrimorsko je malebné prímorské mestecko na jižním pobreží, bývalá rybárská vesnicka, která se v prubehu let rozrostla na známé turistické centrum, se nachází 50 km jižne od Burgasu. Rozkládá se na poloostrove, k nemuž priléhají dve nádherné pláže - jižní a severní. Obe jsou píscité s pozvolným vstupem do more, což je ideální pro deti. Najdete zde bohatý výber vodních sportu – potápení, tobogan, banán, vodní skútry, šlapadla, plážový volejbal, let rogalem, trampolína pro deti. Dále je zde možnost obcerstvení a bary prímo na pláži.

Rozsáhlé pláže hranicí s krásnými dubovými lesy. Nedaleko Primorska se vlévá do more malebná Dábelská reka. V Primorsku najdete soukromé vinárny, diskotéky, stylové restaurace, polikliniku, poštu, banku, trhy, rybárský prístav a nový aquapark. Nachází se zde také kancelár CK Bulgariatour, kde se mužete blíže seznámit s pobytovým místem, poskytovanými službami, s možnostmi fakultativních výletu, mužete si zde pujcit bezplatne slunecníky, precíst ceské noviny.

CK Bulgariatour Vám v tomto letovisku nabízí ubytování v hotelích, ale také ubytování v soukromých penzionech, které však mnohdy svou kvalitou a vybaveností dosahují, ne-li prevyšují úroven nekterých hotelových pokoju. Výhodou techto penzionu je nejenom nižší cena ubytování, ale také rodinná atmosféra, individuální prístup, celkove nižší pocet pokoju v objektu, což Vám zajistí mnohem klidnejší a rodinnejší prožití Vaší dovolené.

 

Kliknete na mapu letoviska Primorsko, kde jsou zaznaceny ubytovací kapacity cestovní kanceláre Bulgariatour.

 

 

Řadit dle:
2 položky, 1 stránka

cena od: 9 590.00 Kč

Bulharsko, Černomořské pobřeží, Primorsko

Hotel Primorsko ***

Velmi oblíbený, našimi klienty léta ověřený, rodinný hotel s bazénem se nachází v Primorsku, pouhých 150 m od jižní pláže a od centra letoviska je vzd...

cena od: 10 590.00 Kč

Bulharsko, Černomořské pobřeží, Primorsko

Inna ***

Klubový hotelový dům s bazénem leží v klidnější části letoviska cca 250 m od severní pláže, hned za písčitými dunami. Příjemně vás překvapí jeho denní...

2 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...