BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2018 v Bulharsku a Řecku!

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

• k vybraným leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v případě nákupu přes internet lze navíc získat speciální bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA. Seznam hotelů a podmínky zde.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Zadejte e-mail

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.36
Americký dolar120.60
Britská libra128.67
Bulharský leva112.97

Nej

Bulharsko
Primorskood 8 990>>
Zlaté Pískyod 14 866>>
Řecko
Agia Marinaod 10 446>>
Skala Sotirosod 10 990>>

Internetové rezervace

 

JAK PROBÍHA INTERENTOVÁ OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU?

 

1) Klient na internetových stránkách u vybrané ubytovací kapacity zadá v seznamu služeb počet cestujích na lůžka případně přistýlky, může si doobjednat extra stravování, komplexní cestovní pojištění a další  fakultativní služby. Dole se mu spočítá celková cena zájezdu dle klientova zadání.

2) Vyplní iniciály objednavatele, projde jednoduchý spamový test a rezervaci odešle do CK.

3) Přijatou rezervaci zkontroluje pracovník CK, a rezervaci e-mailem potvrdí nebo zamítne. V případě zamítnutí nezávazné rezervace uvede důvod. O odeslání e-mailu je klient informován také na mobilní telefon, který uvedl při rezervaci.

4) Ve zpětném e-mailovém potvrzení rezervace zájezdu od CK klient obdrží klient (objednavatel) společně s rezervačním číslem a datem platnosti rezervace, také odkaz na Smlouvu o zájezdu s aktivním proklikem, kde dovyplní jména a datum narození všech účastníků zájezdu.

5) Objednavatel doplní iniciály účastníků a odešle Smlouvu jednoduchým kliknutím do CK. Může si také uložit kopii do svého PC.

6) CK vyplněnou Smlouvu od zákazníka zpracuje v rezervačním systému a odesílá ji e-mailem zákazníkovi se všemi náležitostmi společně s platebními pokyny.

7) Zákazník smlouvu o zájezdu uhradí na účet CK Bulgariatour. 

Vytvářím objednávku...