BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2021 v Bulharsku a Řecku!

Bellevue ****

kufr pdf

Termín:18.06. (So) - 22.06. (St) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:253158

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno změna místa odletu

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 16 390 Kč 14 590 Kč

Vzdálenost na pláž - přímo u pláže
Ubytování s jedním dítětem
Zvýhodnění pro dítě do 13 let
WI-FI ZDARMA
Fitness
Wellness
TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel leží v severní části Slunečního pobřeží. Od široké pláže s jemným pískem ho dělí pouze místní promenáda. Do centra letoviska nebo do historického městečka Nesebaru (7 km) se dostanete pohodlně pěšky po promenádě, pravidelnou místní autobusovou dopravou nebo turistickým vláčkem. Vzdálenost Sl. pobřeží od letiště Burgas je přibližně 35 km, transfer do hotelu cca 45-50 min.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou s výhledem na moře, a la carte restaurace Bendita, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé a děti, 4 výtahy, dětský koutek, směnárna, minimarket. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Hotel přijímá platební karty.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SSV), možnost jedné přistýlky (sofa), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, centrální klimatizace, kabelová LCD TV, telefon, balkon, minibar (konzumace za poplatek). Wi-Fi připojení zdarma. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 5 BGN/den.
Stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejly, káva, čaj (8:30-23:30). Dopolední (11:00-12:00) a odpolední (15:00-16:00) svačina: hot dog, burgry, pizza, moučníky. Ovoce, zmrzlina, sladkosti (15:00-16:00). A la carte restaurace Bendita (1x za pobyt po předchozí rezervaci). Bar u bazénu, který je součástí programu all inclusive, se nachází na plážové promenádě (09:00-23:30).
Pláž
Hotel leží přímo u široké písečné pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná také pro malé děti. Od pláže hotel odděluje pouze plážová promenáda. Lehátka a slunenčíky na pláži za poplatek. Plážové ručníky zdarma (kauce). Vodní sporty na pláži za poplatek.
Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SSV): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Jednolůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (SGL-SSV): 1 dospělý.
Služby zdarma
Wi-Fi připojení v celém hotelovém areálu, fitness, stolní tenis, šipky, dětský klub 4–12 let (10:00 - 12:30/15:00 - 17:30).
Služby za poplatek
Minibar na pokoji, kulečník, jízdní kola, parkování 16 BGN/den, pokojová služba. Bezpečnostní schránka na recepci 5 BGN/den.
Sport a zábava
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážové ručníky zdarma (za kauci 25 LV/kus). Dětský mini klub 4-12 let (10:00 - 12:30/15:00 - 17:30). Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, dva aquaparky a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny elektrických koloběžek a tříkolek, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapadla, ringo, vodní lyže, windsurfing, padák, banán, potápění a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar, které svádí k večerní procházce. Ke koloritu patří projížďka v drožkách, turistickým vláčkem nebo výlet lodí.
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.
Cena zahrnuje
ubytování 3/4/7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu nebo K5S+P i s připojištěním proti COVID-19, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

15. z 272 hotelů v Slunečním pobřeží

Vynikající
353
Velmi dobré
280
Průměrné
113
Špatné
38
Příšerné
34
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Krásná dovolená na poslední chvíli
Zarezervovali jsme si dva dny předtím a byla to levná dovolená na poslední chvíli. Neočekávali jsme skvělé ceny za cenu. . . ale byli jsme příjemně překvapeni. Naše první návštěva Bulharska. . . jsme... celá recenze s možností překladu
vanessaw239, Nottinghamshire, Spojené království, 12:26 24.02.2020
Úžasný hotel
Když jsme byli čtyřikrát na Slunečném pobřeží, náš první pobyt byl na naší líbánky v Pomoriu. . . . . . . . . . . . před jeho rekonstrukcí! ! slíbili jsme, že už tam nikdy nebudeme, ale úžasný... celá recenze s možností překladu
JC1874, Spojené království, 22:56 19.02.2020
Úžasná dovolená.
Zůstal loni v červnu 2019 a zažil tak skvělý čas. Hotel splnil všechny potřeby mé rodiny a personál byl tak báječný. Tolik se nám to líbilo, dnes jsme si rezervovali návrat do tohoto hotelu v červnu... celá recenze s možností překladu
claire19742015, Kingston-upon-Hull, Spojené království, 04:55 10.01.2020

Slunečné pobřeží, je jedním z největších hotelových a rekreačních komplexů u Černého moře, určené především pro rodiny s dětmi. Tento turistický ráj (nositel modré vlajky), který patří k nejoblíbenějším přímořským letoviskům, se prostírá 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebaru. V Evropě se nalézá málo písečných pláží, které mají východní mořský horizont. Tento přírodní fakt je neobyčejný pro všechny ty, kteří si vybrali jako místo svého letního odpočinku právě Sluneční pobřeží. 

 

Pro děti bezpečné, pozvolna se svažující pláže dosahují délky více než 7 km a šířky až 200 m. Na čistých plážích, zpestřených pohádkovými dunami, naleznete množství skluzavek, houpaček a bazénů. Všem se pak nabízejí potřebné služby k příjemně strávenému odpočinku, jako např. lehátka a ochranné štíty slunečníků. V celém středisku naleznete dále služby obchodních středisek, kiosků, pošty, polikliniky, restaurací, zábavních folklorních podniků, varieté, kasin, dětských atrakcí, hřišť, kurtů a půjčoven sportovních potřeb. Milovníci a obdivovatelé vodních sportů budou jistě spokojeni s neomezeným výběrem vodních skútrů, šlapacích kol, vodních lyží a windsurfingu. Jsou zde obchodní střediska, banka, poliklinika, K večernímu posezení zvou stylová zařízení a velké množství útulných restaurací. Ke koloritu místa patří projížďky na koních a v drožkách. 

 

Možnost vycházek do okolí,zejména prohlídka starobylého městečka Nesebar, i dlouhé výlety podél pobřeží poskytují ideální program na odpoledne. Konečnou tečkou příjemně stráveného pobytu může být výlet minivláčkem po letovisku. Ať zde hledáte odpočinek a uvolnění nebo sportovní vyžití či noční život - každý nalezne to své!

CK Bulgariatour zde nabízí hotely se snídaní, polopenzí i programem All inlcusive a plážovým servisem.

Podobné zájezdy

Bellevue ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Slunečné Pobřeží

termín:18.06. (So) - 22.06. (St) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: All inclusive

Bellevue
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
14 590 Kč0 Kč
Příplatky
Přistýlka dítě 2-13 let7 490 Kč0 Kč
Přistýlka dospělý12 890 Kč0 Kč
Povinné příplatky
Povinný poplatek za dítě 0-2 roky (infant) bez nároků na lůžko a služby500 Kč0 Kč
Komplexní cestovní pojištění UNIQA - volitelné
Cestovní pojištění Uniqa K5S dospělý včetně storna do 20.000 Kč200 Kč0 Kč
Cestovní pojištění Uniqa K5S dítě 0-12 let včetně storna do 20.000 Kč100 Kč0 Kč
Další volitelné příplatky
Parkování u letiště Praha na 8 dní - GO Parking990 Kč0 Kč
Parkování letiště Brno na 8 dní800 Kč0 Kč
Volitelné příplatky v letecké dopravě
Pet in cabin TAM (přeprava živých zvířat do max. 8 kg) - na zpětné potvrzen1 500 Kč0 Kč
Pet in cabin ZPĚT (přeprava živých zvířat do max. 8 kg) - na zpětné potvrzen1 500 Kč0 Kč
Animal in hold TAM (přeprava psa vč schránkyt do max. 32 kg) - na zpětné potvrzen3 250 Kč0 Kč
Animal in hold ZPĚT (přeprava psa vč schránkyt do max. 32 kg) - na zpětné potvrzen3 250 Kč0 Kč
Volitelné příplatky v letecké dopravě - catering
Teplé jídlo TAM - výběr z nabídky Smartwing390 Kč0 Kč
Teplé jídlo ZPĚT - výběr z nabídky Smartwing390 Kč0 Kč
Dětské teplé jídlo TAM - kuř. řízek, br. kaše, čoko tyčinka, termix, bulka, máslo, džus290 Kč0 Kč
Dětské teplé jídlo ZPĚT - kuř. řízek, br. kaše, čoko tyčinka, termix, bulka, máslo, džus290 Kč0 Kč
Kuřecí řízky velké TAM - 1 kg plato řízků + chléb a zele. obloha (pro 4-8 osoby)690 Kč0 Kč
Kuřecí řízky velké ZPĚT - 1 kg plato řízků + chléb a zele. obloha (pro 4-8 osoby)690 Kč0 Kč
Sekt - Brut TAM - šumivé víno390 Kč0 Kč
Sekt - Brut ZPĚT - šumivé víno390 Kč0 Kč
Slevy
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bulgariatour, s.r.o. IČO: 41751434
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...