BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2021 v Bulharsku a Řecku!

Dit Evrika Beach Club ****

kufr pdf

Termín:10.06. (So) - 17.06. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:378349

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha změna místa odletu

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 26 890 Kč 21 590 Kč

Vzdálenost na pláž - přímo u pláže
Lehátka na pláži zdarma
Ubytování s jedním dítětem
Ubytování se dvěma dětmi
Zvýhodnění pro dítě do 12 let
Hotelový aquapark
WI-FI ZDARMA
Fitness
Animační program
Wellness
TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Moderní hotelový komplex je umístěný přímo u pláže v severní části Sl. pobřeží. Skládá se ze tří budov s velkým bazénem a nabízí veškerý servis a komfort služeb. Budova u pláže (BLOCK D) je vyhrazen pro pokje a služby PREMIUM. Doporučujeme pro náročnější klienty a rodiny s dětmi. Do centra letoviska se dostanete pěšky po promenádě nebo turistickým vláčkem. V okolí množství obchůdků, restaurací, kaváren, občerstvení, sportovního vyžití a zábavy. Vzdálenost Sl. pobřeží od letiště Burgas je přibližně 30 km.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tři tematické restaurace - bulharská, asijská, italská (nutná rezervace předem), lobby bar, snack bar, rainy bar, bar u bazénu, plážový bar, 2 venkovní bazény pro dospělé a děti, aquapark, 2 dětská hřiště a brouzdaliště. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard (DBS) s možností jedné přistýlky, dvoulůžkové pokoje s výhledem na bazén (DBP - Pool View) s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, sat.TV, malá lednice, telefon, Wi-Fi připojení, bezpečnostní schránka a balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Jednolůžkový pokoj (SGL) pouze na vyžádání.
Family Room (DBF) - dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (palanda), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, sat. TV, malá lednice, telefon, Wi-Fi připojení, bezpečnostní schránka a balkon. Minimální obsazení studia je 4 osobami, tzn. min. 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě (3. dospělý pouze do 18ti let).
Dvoulůžkové pokoje PREMIUM (PDS), dvoulůžkové pokoje PREMIUM na bazén (PDP - Pool View) s možností jedné přistýlky a dvoulůžkové pokoje PREMIUM s výhledem na moře (PDM - Sea View) s možností dvou přistýlek. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, koupelnová kosmetika, klimatizace, vysoušeč vlasů, sat.TV, malá lednice, zařízení pro přípravu kávy a čaje, telefon, bezpečnostní schránka a balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
EVRIKA PREMIUM nabízí vyšší standard služeb a ubytování v prémiových pokojích - budova D, která leží přímo u moře, kvalitnější Wi-Fi připojení, vlastní restaurace pro rozšířenou snídani (07:30-10:30) a večeři (18:00-21:00), soukromý Relax bazén s lehátky a slunečníky.
Stravování
ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu s přípravou čerstvých pokrmů (omelety, grilovaná masa apod.) v hlavní restauraci. Pozdní kontinentální snídaně (10:00–12:00). Lehké občerstvení ve snack baru - pizza, sendviče, saláty (12:00-15:00). Odpolední sendviče, káva, čaj, variace sladkého pečiva, moučníků a zmrzlina (15:00-17:00). Volitelná večeře v tematické a la carte restauraci 1x za pobyt - je vyžadována a nutná včasná rezervace, v závislosti na dostupnosti. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejlů v restauracích a hotelových barech - Lobby bar (10:00-23:00), Rainy bar (18:00-24:00), Bar Saloon (18:00-24:00), bar u bazénu (10:00-18:00), plážový bar (10:00-17:00). Hotel si vyhrazuje právo na drobné změny programu a místa čerpání služeb.
Pláž
Hotelový komplex se rozprostírá přímo u široké písečné pláže, od které je oddělen pouze místní plážovou promenádou. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži za zdarma. Ručníky zdarma (za vratnou kauci). Plážový bar součástí programu All INCLUSIVE (10:00-17:00).
Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj standard (DBS): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na bazén (DBP): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj Family Room (DBF): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě (3. dospělý pouze do 18ti let).
Dvoulůžkový pokoj Premium (PDS): 2 dospělí + 1 dítě.
Dvoulůžkový pokoj Premium s výhledem na bazén (PDP): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj Premium s výhledem na moře (PDM): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí.
Jednolůžkový pokoj (SGL) - na vyžádání: 1 dospělý.
Jednolůžkový pokoj na bazén (DBP for sgl use - pool view): 1 dospělý.
Jednolůžkový pokoj Premium na moře (PDM for sgl use - Sea View): 1 dospělý.
Do maximálního obsazení pokojů se počítá také infant - dítě 0-2 roky.
Služby zdarma
Animační programy pro děti a dospělé, živá hudba a různá vystoupení 6x týdně, mini disco, dětský klub (4-12 let), fitness, aerobik, minifotbal, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, sauna, jacuzzi, 2 tenisové kurty + vybavení, lezecká stěna.
Služby za poplatek
Minigolf, kulečník, minimarket, lékař, masáže, kadeřnictví, kosmetika.
Sport a zábava
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážové ručníky zdarma (za kauci). Hotel má vlastní aquapark a bohatý program All Inclusive. Svými službami i vybavením uspokojí i náročnější klienty. Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, aquapark a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny sportovních potřeb, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center pro s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapací kola, vodní lyže, windsurfing, padák, banán a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar, které svádí k večerní procházce. Ke koloritu patří projížďka v drožkách, turistickým vláčkem nebo výlet lodí.
Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, aquapark a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, spousta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny sportovních potřeb, zábavné folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapací kola, vodní lyže, windsurfing, padák, banán a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar, které svádí k večerní procházce. Ke koloritu patří projížďka v drožkách, turistickým vláčkem nebo výlet lodí.
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.ubytování 7/10/11/14 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové tax.
Cena nezahrnuje
Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu.
Možnosti obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj standard (DBS): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na bazén (DBP): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj Family Room (DBF): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě (3. dospělý pouze do 18ti let).
Dvoulůžkový pokoj Premium (PDS): 2 dospělí + 1 dítě.
Dvoulůžkový pokoj Premium s výhledem na bazén (PDP): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj Premium s výhledem na moře (PDM): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí.
Jednolůžkový pokoj (SGL) - na vyžádání: 1 dospělý.
Jednolůžkový pokoj na bazén (DBP for sgl use - pool view): 1 dospělý.
Jednolůžkový pokoj Premium na moře (PDM for sgl use - Sea View): 1 dospělý.
Do maximálního obsazení pokojů se počítá také infant - dítě 0-2 roky.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

21. z 271 hotelů v Slunečním pobřeží

Vynikající
541
Velmi dobré
406
Průměrné
190
Špatné
56
Příšerné
63
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Září 2020
Tím, že pracuji v CK, věděla jsem, že si vybírám velmi kvalitní hotel a troufám si říct jeden z nejlepších hotelů na Slunečném pobřeží. Připlatili jsme si Premium ubytování a služby. Páskami jsme... celá recenze s možností překladu
martina_lbdv, Ústí nad Labem, Česká republika, 00:49 04.09.2020
Velmi slabé
Cestovali jsme se 2 dětmi a bohužel na pokoji byla pro ně dvoupatrová postel. Na horní posteli nebyla žádná zábrana aby dítě nespadlo, tak jsme museli jednoho uložit na pohovku. All inclusive bylo... celá recenze s možností překladu
kristynah2020, 03:21 29.08.2020
Dovolená na jedničku
Měli jsme obavu v době covid19 ale v hotelu vše v naprostém pořádku hotel je čistý dezinfikovaný klidný, příjemná obsluha animátoři na 1 pobaví jak děti tak i dospělé pokoje máme čisté voňavé je nás... celá recenze s možností překladu
Rendy021, 00:45 12.08.2020

Slunečné pobřeží, je jedním z největších hotelových a rekreačních komplexů u Černého moře, určené především pro rodiny s dětmi. Tento turistický ráj (nositel modré vlajky), který patří k nejoblíbenějším přímořským letoviskům, se prostírá 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebaru. V Evropě se nalézá málo písečných pláží, které mají východní mořský horizont. Tento přírodní fakt je neobyčejný pro všechny ty, kteří si vybrali jako místo svého letního odpočinku právě Sluneční pobřeží. 

 

Pro děti bezpečné, pozvolna se svažující pláže dosahují délky více než 7 km a šířky až 200 m. Na čistých plážích, zpestřených pohádkovými dunami, naleznete množství skluzavek, houpaček a bazénů. Všem se pak nabízejí potřebné služby k příjemně strávenému odpočinku, jako např. lehátka a ochranné štíty slunečníků. V celém středisku naleznete dále služby obchodních středisek, kiosků, pošty, polikliniky, restaurací, zábavních folklorních podniků, varieté, kasin, dětských atrakcí, hřišť, kurtů a půjčoven sportovních potřeb. Milovníci a obdivovatelé vodních sportů budou jistě spokojeni s neomezeným výběrem vodních skútrů, šlapacích kol, vodních lyží a windsurfingu. Jsou zde obchodní střediska, banka, poliklinika, K večernímu posezení zvou stylová zařízení a velké množství útulných restaurací. Ke koloritu místa patří projížďky na koních a v drožkách. 

 

Možnost vycházek do okolí,zejména prohlídka starobylého městečka Nesebar, i dlouhé výlety podél pobřeží poskytují ideální program na odpoledne. Konečnou tečkou příjemně stráveného pobytu může být výlet minivláčkem po letovisku. Ať zde hledáte odpočinek a uvolnění nebo sportovní vyžití či noční život - každý nalezne to své!

CK Bulgariatour zde nabízí hotely se snídaní, polopenzí i programem All inlcusive a plážovým servisem.

Podobné zájezdy

Dit Evrika Beach Club ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Slunečné Pobřeží

termín:10.06. (So) - 17.06. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

Dit Evrika Beach Club
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
21 590 Kč0 Kč
Příplatky
Přistýlka dítě 2-12 let11 690 Kč0 Kč
Přistýlka dospělý19 190 Kč0 Kč
Povinné příplatky
Povinný poplatek za dítě 0-2 roky (infant) bez nároku na lůžko a služby800 Kč0 Kč
Komplexní cestovní pojištění UNIQA - volitelné
Cestovní pojištění Uniqa K5S dospělý včetně storna do 25.000 Kč360 Kč0 Kč
Cestovní pojištění Uniqa K5S dítě 0-18 let včetně storna do 25.000 Kč240 Kč0 Kč
Další volitelné příplatky
Parkování u letiště Praha na 8 dní - GO Parking990 Kč0 Kč
Parkování letiště Ostrava800 Kč0 Kč
Parkování letiště Brno 8 dní1 000 Kč0 Kč
Slevy
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bulgariatour, s.r.o. IČO: 41751434
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...