BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2021 v Bulharsku a Řecku!

Dit Majestic Beach Resort ****

kufr pdf

Termín:10.06. (So) - 17.06. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:253177

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha změna místa odletu

Strava:Ultra All Inclusive

Cena vč. tax: 28 690 Kč 22 390 Kč

Vzdálenost na pláž - přímo u pláže
Lehátka na pláži zdarma
Ubytování s jedním dítětem
Ubytování se dvěma dětmi
Zvýhodnění pro dítě do 12 let
WI-FI ZDARMA
ULTRA ALL INCLUSIVE
Fitness
Wellness
TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Majestic Beach Resort leží přímo u široké pláže s jemným pískem v severní části letoviska Sl. pobřeží mezi hotely Fiesta M a Victoria Palace. Od pláže jej odděluje pouze místní promenáda a udržovaná hotelová zahrady s bazény. Tento elegantní a luxusní resort kombinující moderní design, excelentní kuchyni s perfektními službami, a servisem uspokojí také náročnější klienty. Je vzdálený 7 km od historického města Nesebar, do kterého se pohodlně dostanete turistickým vláčkem, místními autobusy nabo taxi. Vzdálenost Sl. pobřeží od letiště Burgas je přibližně 30 km, transfer do hotelu cca 40-60 min.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, výtah, 2 restaurace a la carte (BBQ restaurace a Asijská restaurace), lobby bar, bar u bazénu, Cafeteria&Pastry, Pivní koutek, 2 venkovní bazény pro dospělé a děti, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, 2 dětská hřiště, dětský klub (4–12 let), směnárna, minimarket, konferenční centrum, wellness. Wi-Fi připojení v celém hotelovém areálu, zapůjčení žehličky na recepci zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj standard (DBL) 3. až 5. patro nebo dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL SV) 4. až 5. patro. Možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon/terasa, centrální klimatizace, kabelová TV, telefon, Wi-Fi připojení, bezpečnostní schránka a minibar. Minibar je doplňován 1x denně - voda, nealko nápoje, pivo. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za příplatek pokoje ve vyšším patře 6. až 12. patro - Standard (DBL HIGH) nebo s výhledem na moře (DBL SV HIGH).
Dvoulůžkový pokoj Family (DBL FAMILY) s možností 2 přistýlek (30 m2), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon/terasa, centrální klimatizace, kabelová TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za příplatek pokoje ve vyšším patře Standard (DBL HIGH) nebo s výhledem na moře (DBL SV HIGH).
Stravování
ULTRA ALL INCLUSIVE - - snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:00-19:30 nebo 20:00-21:30) formou bufetu, pozdní snídaně (10:30-12:00), odpolední občerstvení (12:30-17:00) - pizza, saláty, těstoviny, ryby, sendviče, grilovane pokrmy, pečivo, ovoce, Cafeteria&Pastry (10:00-12:00 a 16:00-20:00) - moučníky, pečivo, káva, čaj, limonády, zmrzlina. Neomezená konzumace místních a dovozových alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejlů v hotelových restauracích a barech. Lobby bar (24/7), Pool bar (10:00-23:00) - mezi 12:00-17:00 jsou zde také podávány palačinky a zmrzlina, Beach bar (10:00-23:00) - pouze pivo, nealko nápoje a koktejly a mezi 12:00-17:00 také spaghetti, burgry a hranolky, Pivní koutek (21:30-23:00), Cafeteria&Pastry (10:00-12:00 a 16:00-18:00). A la carte restaurace BBQ nebo Asijská - 1x za pobyt zdarma při pobytu delším než 5 nocí, předchozí rezervace nutná.
Během stravování jsou k dispozici neomezené nealkohlické nápoje místní výroby. Vstup hostů ve sportovním nebo plážovém oblečení nebude povoleno. Je zakázáno navštěvovat restauraci v žabkách, vestách, teplácích, oblečení bez rukávů a sportovní šortky. Hotel si vyhrazuje právo kdykoli změnit program.
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem je přímo před hotelem oddělená pouze zahradou a místní promenádou. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové ručníky zdarma - výměna možná každý den 16:00-17:00 u bazénu. Vodní sporty na pláži za poplatek.
Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj standard (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj standard ve vyšším patře (DBL HIGH): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL SV): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře ve vyšším patře (DBL SV HIGH): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj Family (DBL FAMILY): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Do maximálního možného obsazení pokoje se počítá také infant do 2 let.
Služby za poplatek
Minigolf, vířivka, vodní sporty, parkování, wellness centrum, sauna, masáže, lékař, čistírna a prádelna.
Služby zdarma
Multifunkční hřiště, 2 tenisové kurty, kulečník, stolní tenis, fitness, vodní polo, šipky, volejbal, joga.
Sport a zábava
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Denní animační programy 6x týdně, večerní vystupení a živá hudba (21:30-22:30), noční klub (22:30-24:00). Pro děti - denní aktivity šestkrát týdně, mini diskotéka, dětský klub 4-12 let, teen diskotéka, teen club, hřiště, dětský bazén, herní místnost, kino pod širým nebem, tvořivé dílny.
Sluneční pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, aquapark a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny sportovních potřeb, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapací kola, vodní lyže, windsurfing, padák, banán a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar, které svádí k večerní procházce. Ke koloritu patří projížďka v drožkách, turistickým vláčkem nebo výlet lodí.
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.ubytování 7/10/11/14 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové tax.
Cena nezahrnuje
Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu.
Možnosti obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj standard (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj standard ve vyšším patře (DBL HIGH): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL SV): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře ve vyšším patře (DBL SV HIGH): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Dvoulůžkový pokoj Family (DBL FAMILY): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě (3. dospělý pouze do 17.99 let).
Do maximálního možného obsazení pokoje se počítá také infant do 2 let.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

4. z 272 hotelů v Slunečním pobřeží

Vynikající
1066
Velmi dobré
495
Průměrné
146
Špatné
38
Příšerné
22
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Další vynikající pobyt v hotelu Majestic! Nejlepší hotel v Sunny Beach!
Byl jsem v DIT Majestic posedmé a bylo to vždy stejně báječné. Venkovní bazén a pláž jsou výborné, protože je zde malý dětský bazén, bazén s aktivitou a relaxační bazén, což znamená, že si můžete... celá recenze s možností překladu
Stephjones7, Newport, Spojené království, 00:00 06.08.2018
Bezvadná dovolená pro ty, kterým nevadí rušné letovisko.
Hotel má bezvadnou polohu - k pláži pouze přes pěší promenádu, můžete zůstat celý den na lehátku ve velké zahradě u bazénů se vším komfortem a k moři pouze přejít. Na obě strany se lze po břehu moře... celá recenze s možností překladu
honolulu19, Písek, Česká republika, 03:05 27.08.2017
Úžasný hotel na nádherné pláži !!! TOP !!!
Nádherný hotel, oficiálně hodnocen jako 4* ale podle mě by si zasloužil 5* Nádherný resort, kde se ráda vrátím !!! Nádherná pláž s pozvolným vstupem. animace u bazénu na pravo, v hotelu je... celá recenze s možností překladu
VeruMajli, Praha, Česká republika, 10:51 14.06.2017

Slunečné pobřeží, je jedním z největších hotelových a rekreačních komplexů u Černého moře, určené především pro rodiny s dětmi. Tento turistický ráj (nositel modré vlajky), který patří k nejoblíbenějším přímořským letoviskům, se prostírá 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebaru. V Evropě se nalézá málo písečných pláží, které mají východní mořský horizont. Tento přírodní fakt je neobyčejný pro všechny ty, kteří si vybrali jako místo svého letního odpočinku právě Sluneční pobřeží. 

 

Pro děti bezpečné, pozvolna se svažující pláže dosahují délky více než 7 km a šířky až 200 m. Na čistých plážích, zpestřených pohádkovými dunami, naleznete množství skluzavek, houpaček a bazénů. Všem se pak nabízejí potřebné služby k příjemně strávenému odpočinku, jako např. lehátka a ochranné štíty slunečníků. V celém středisku naleznete dále služby obchodních středisek, kiosků, pošty, polikliniky, restaurací, zábavních folklorních podniků, varieté, kasin, dětských atrakcí, hřišť, kurtů a půjčoven sportovních potřeb. Milovníci a obdivovatelé vodních sportů budou jistě spokojeni s neomezeným výběrem vodních skútrů, šlapacích kol, vodních lyží a windsurfingu. Jsou zde obchodní střediska, banka, poliklinika, K večernímu posezení zvou stylová zařízení a velké množství útulných restaurací. Ke koloritu místa patří projížďky na koních a v drožkách. 

 

Možnost vycházek do okolí,zejména prohlídka starobylého městečka Nesebar, i dlouhé výlety podél pobřeží poskytují ideální program na odpoledne. Konečnou tečkou příjemně stráveného pobytu může být výlet minivláčkem po letovisku. Ať zde hledáte odpočinek a uvolnění nebo sportovní vyžití či noční život - každý nalezne to své!

CK Bulgariatour zde nabízí hotely se snídaní, polopenzí i programem All inlcusive a plážovým servisem.

Podobné zájezdy

Dit Majestic Beach Resort ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Slunečné Pobřeží

termín:10.06. (So) - 17.06. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Ultra All Inclusive

Dit Majestic Beach Resort
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
22 390 Kč0 Kč
Příplatky
Přistýlka dítě 2-12 let8 990 Kč0 Kč
Přistýlka dospělý 12-18 let19 890 Kč0 Kč
Povinné příplatky
Povinný poplatek za dítě 0-2 roky (infant) bez nároku na lůžko a služby800 Kč0 Kč
Komplexní cestovní pojištění UNIQA - volitelné
Cestovní pojištění Uniqa K5S dospělý včetně storna do 25.000 Kč360 Kč0 Kč
Cestovní pojištění Uniqa K5S dítě 0-18 let včetně storna do 25.000 Kč240 Kč0 Kč
Další volitelné příplatky
Parkování u letiště Praha na 8 dní - GO Parking990 Kč0 Kč
Parkování letiště Ostrava800 Kč0 Kč
Parkování letiště Brno 8 dní1 000 Kč0 Kč
Slevy
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bulgariatour, s.r.o. IČO: 41751434
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...