BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2021 v Bulharsku a Řecku!

Letenka Praha-Split-Praha

kufr pdf

Termín:04.09. (So) - 11.09. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:905386

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha změna místa odletu

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 5 900 Kč

Poloha

Letenka na trase Praha-Split-Praha. Uvedená cena je kompletní včetně všech poplatků, tax a palivového příplatku. Letecká společnost Croatia Airlines. Cena je stejná pro každou osobu od 2 let. Za dítě ve věku 0-1,99 let, které cestuje bez nároku na sedačku se vybírá poplatek 500 Kč. Letenku lze zakoupit jednosměrnou na trase Praha-Split, Split-Praha nebo zpáteční Praha-Split-Praha. Povolená hmotnost zavazadel je 23 kg pro zapsané zavazadlo do nákladního prostoru na osobu starší 2 let v ekonomické třídě + 8 kg pro nezapsané příruční zavazadlo na palubu.

 

Letiště Split

Letiště Split se nachází ve městě Kaštela, 24 km od Splitu. Letiště Split je známé také jako letiště Resnik. Z Resniku do Splitu se můžete dostat autobusem, taxíkem nebo rent-a-car. Zatímco čekáte na autobus nebo taxi, můžete jít do Duty free shopu a nakoupit. Spolu s řadou produktů si zde můžete koupit některé originální chorvatské produkty, jako jsou slavná chorvatská vína, panenský olivový olej atd.

Poznámky

Croatia Airlines podnikají na svých letech nezbytná opatření k ochraně zdraví cestujících i členů posádek. Letadla jsou pravidelně čištěna a dezinfikována a posádky jsou vybaveny odpovídajícími ochrannými prostředky. Na palubě letadel musí cestující rovněž nosit ochranu nosu a úst. Zavedená opatření společnosti Croatia Airlines byla ohodnocena chorvatskou národní značkou - Safe stay in Croatia & Safe travels.

Vzhledem k současné situaci způsobenou pandemii onemocnění covid-19 umožnuje společnost Croatia Airlines pro všechny letenky rezervované do 31. května na lety do 30. října možnost změny rezervace bez poplatku (cestující doplatí jen rozdíl tarifu). Cestující u rezervací v těchto termínech mohou rovněž požádat o plnou refundaci letenky formou voucheru nebo vrácení peněz. Nezávazné rezervace až do 4 týdnů před odletem!

Místa v letadle jsou v ekonomické třídě. Bezplatně lze přepravit kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti, invalidní vozíky na suché nebo gelové baterie. Inzulínová péra již není potřeba nahlašovat, stačí když se cestující prokáže při bezpečnostní kontrole průkazkou diabetika.Všechny lety jsou bez občerstvení na palubě. Je zde poskytován servis BUY ON BOARD – občerstvení je možné na těchto letech zakoupit dle aktuální nabídky uvedené v palubním magazínu.

Doprava

Letecká společnost Croatia Airlines. Typ letadla Airbus A 319. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího od 2 let a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.
Trasa dopravy dle odletového místa: Praha (PRG) - Split (SPU) - Praha (PRG).

Předpokládaný letový řád

• odletový den každá sobota • linka OU 4325/4324 • období 26.6. - 11.9.2021

• OU 4325 Praha 21:05 - 22:30 Split

• OU 4234 Split 18:30 - 19:55 Praha

• časy LT.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.
Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, odbavené zavazdadlo max. 23 kg + 8 kg příruční zavazadlo (vyjma infanta).

Cena nezahrnuje

Volitelné cestovní pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna nebo K5S+P s připojištěním pro případ COVID-19 či jiné pandemie, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč.

Podobné zájezdy

Letenka Praha-Split-Praha

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Split

termín:04.09. (So) - 11.09. (So) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Letenka Praha-Split-Praha
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Letenka OU 4325/4 Praha-Split-Praha5 900 Kč0 Kč
Slevy
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...