CK Bulgariatour - vaše dovolená s tradicí a jistotou

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

UNIQA - komplexní cestovní pojištění

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Letenky do celého světa

O cestovní kanceláři

 

V letošním roce již po třicátédruhé!

 

Cestovní kancelář Bulgariatour byla založena v roce 1991, jako touroperátor pro Bulharsko a dnes patří mezi největší operátory pro tuto oblast. O tři roky později jsme jako první touroperátor na české trhu rozšířili nabídku o řecký ostrov Thassos, a následně Stavros, Rhodos, Chalkidiki–Ouranoupolis, Krétu a ostrov Limnos a Lesbos. V roce 2011 byla nabídka rozšířena o stále více populární Tureckou riviéru s nejpopulárnějším letoviskem Alanya.

V nabídce CK jsou především letecké zájezdy na 8, 11, 12 a 15 dní. Pro klienty, kteří dávají přednost vlastní dopravě, zajišťujeme pouze ubytování. Stále více se začínáme zaměřovat na klienty s individuálním programem a také nabízíme prodej charterových letenek. Tato široká nabídka dokazuje, že se snažíme klientům maximálně vyjít vstříc a umožnit dovolenou každému. 
Z letovisek v Bulharsku nabízíme pro letní sezónu Sluneční pobřeží, Primorsko, Kiten, Elenite, Svatý Vlas, Ravdu, Nesebar, Pomorie, Sozopol, Lozenec, Carevo, Achtopol, Arkutino, Sinemorec, Černomorec. Do naší nabídky se v letošním roce ještě nevrací odlety do Varny - letoviska Zlaté písky, Albena a Svatý Konstantin. Návrat na severní pobřeží černého moře zatím s ohledem na politickou situaci odkládáme.

Pobřeží Černého moře poskytuje dlouhé písčité pláže s jemným zlatým pískem, romantické zálivy a písečné duny, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Dalším důvodem proč navštívit právě Bulharsko je finančně nenáročný pobyt, přátelská atmosféra, tisíciletá historická města a služby na vysoké úrovni. Odletové místa do Bulharska jsou z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic.
Klientům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou doporučujeme zelený klenot Egejského moře - ostrov Thassos. Krásu Thassosu najdeme v bohatém porostu piniových lesů, v rozsáhlých olivových hájích a v křišťálových hlubinách, které lákají klienty všech věkových kategorií. Rušnější a kosmopolitní atmosféru nebo množství antických památek naleznete na největším řeckém ostrově Kréta.
Každý rok se snažíme zvýšit kvalitu našich služeb a odměnou za toto úsilí je spokojenost našich zákazníků a jejich vědomí, že Bulgariatour je skutečně spolehlivým partnerem schopným plnit jejich nejvyšší nároky. 
Cílem společnosti je od samého začátku nabídnou a zpříjemnit klientům pobyt v zahraničí v nesrovnatelné kvalitě s lety minulými a za přijatelnou cenu. 
Jsme solidní a stabilní kancelář, které se ve velké konkurenci v oblasti cestovního ruchu podařilo získat pevné místo na trhu, především díky naší specilizaci, od čehož se odvíjí kvalitní služby a profesionální přístup k zákazníkům.
Pokud si vyberete dovolenou z naší nabídky, rádi Vám dokážeme, že tato slova myslíme naprosto vážně. Jistotou jsou pro Vás tisíce spokojených klientů z uplynulých sezón. Vážíme si nejvíce toho, že většina našich klientů se opět vrací, aby s naší kanceláří prožili bezstarostnou a příjemnou dovolenou s krásnými zážitky. 

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Vytvářím objednávku...