Bulharsko vstupní podminky

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parkování letiště Praha

Vstupní podmínky Bulharsko

 

1.5.2021

 

DOČASNÁ PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ PRO VSTUP DO BULHARSKA PLATNÁ DO 31.5.2021

 

Na území Bulharské republiky bez ohledu na jejich státní občanství a zemi, z níž přijíždějí, budou vpuštěny osoby po předložení jednoho z následujících dokladů:

 

1) dokument (certifikát) o dokončeném očkování proti COVID-19 (nutné uplynutí 14denní lhůty od završení vakcinace)

 

2) dokument prokazující prodělání nemoci COVID-19 v posledních 15 až 180 dnech před vstupem (pozitivní výsledek PCR nebo antigenního testu)

 

3) doklad prokazující negativní výsledek PCR testu (ne starší 72 hodin před vstupem) nebo negativní výsledek z antigenního testu (ne starší 48 hodin před vstupem) - toto platí pouze pro občany členských států EU

 

Doklady musí obsahovat jména osoby podle dokladu totožnosti, s nímž cestuje, údaje o zdravotnickém zařízení, které provedlo vyšetření (jméno, adresa nebo jiné kontaktní údaje), datum, kdy bylo vyšetření provedeno.

 

Letecké společnosti mají povinnost zkontrolovat potvrzení o testu či očkování a nepřijmout bez něj cestujícího na palubu. Odmítnutí podstoupit namátkový test je rovněž důvodem k odepření vstupu do země nebo vyloučení z letecké přepravy

 

Informace jsou platné v tuto chvíli a mohou se v průběhu času měnit. Je tedy vhodné sledovat aktuální informace na stránkách www.mzv.cz nebo našich webových stránkách.

 

Vytvářím objednávku...