Svozy na letiště Praha k zájezdům do Bulharska a Řecka

Svozy na/z letiště

 

1. AUTOBUSOVÉ SVOZY NA/Z LETIŠTĚ PRAHA PRO DESTINACI BULHARSKO, KRÉTU A THASSOS

Pro Vaše maximální pohodlí jsme pro Vás na sezónu 2019 ve spolupráci s dalšími CK připravili svozové trasy z 61 míst po celé ČR na/z letiště Praha Václava Havla k odletům a příletům do BULHARSKA, na ostrov KRÉTA a k odletům na ostrov THASSOS.

* Pro letecké zájezdy do Bulharska na 8/11/12/15 dní je svoz možný vždy ve středu a sobotu k odletům a příletům na/z letiště Praha Václava Havla v období od 8.6. - 21.9.2019. Transfery platí pro trasy 1,2,3,4.

 

Pro letecké zájezdy do Řecka na ostrov Thassos na 11/12 dní je svoz možný pouze pro trasu 1 a 3 a pouze k odletům z letiště Praha Václava Havla v období od 4.6. - 27.9.2019.

 

* Pro letecké zájezdy do Řecka na ostrov Kréta na 8 dní je svoz možný každou středu k odletům a příletům na/z letiště Praha v období od 29.5. - 9.10.2019. Transfery platí pro trasy 1,2,3,4.

 

Svozy jsou vždy na zpětné potvrzení!

 

Cena za obousměrný svoz je 600 Kč/osoba, za jednu cestu pak 350 Kč/osoba. 

 

Klienti si transfer mohou vybrat u vybraných zájezdů jako dárek zdarma

při internetové objednávce do 31. 1. na www.bulgariatour.cz.

 

Nástupní místo prosím vyplňte během sepisování Vaší objednávky/smlouvy o zájezdu. V pokynech na cestu, které zasíláme nejpozději týden před odletem/odjezdem na zájezd budete mít uvedeno, kde přesně a v kolik hodin svozový autobus/mikrobus staví. Doporučujeme být na daném místě cca 15 minut před stanoveným odjezdem. V případě, že svoz nepřijede v čase uvedeném jako nástupní doba odjezdu, kontaktujte nás na telefonním čísle uvedeném v pokynech na cestu, abychom prověřili aktuální situaci.

Praktické informace:
- Klienti, kteří mají transfer již objednaný a rozhodnou se z jakéhokoliv důvodu této služby nevyužít, popřípadě využít jen částečně (např. jen jednosměrně), musí tuto změnu neprodleně písemně nahlásit v naší CK nejpozdějí 3 pracovní dny před odletem.
- Možnost doobjednání transferu (nástupního místa) v době cca 1 týden před odjezdem na zájezd je nutné předem konzultovat v naší CK. V této době je již přesně stanovený jízdní řád z jednotlivých nástupních míst a je nutné brát na tuto skutečnost zřetel, stejně tak na již objednanou kapacitu u našeho dopravce.
- V případě, kdy transfer není předem objednaný, nemohou klienti tuto službu dodatečně využít, tzn. nebudou vzati do autobusu.
- Transferové autobusy nebo minibusy nejsou bezbariérové, stejně tak ve starších vozech není záchytný systém pro umístění dětské autosedačky.
- Pořadí nástupních a výstupních míst na trase může být dopravcem změněno.
- Po příletu z dovolené bude v příletové hale čekat zástupce CK, kterému je nutno se nahlásit v případě, že klienti mají objednaný transfer. Náš zástupce koordinuje dle jmenných seznamů odbavení a vypravení autobusů dle jednotlivých tras.
 -Pro zkvalitnění komunikace uvádějte prosím při sepisování smlouvy číslo mobilního telefonu. Mějte jej prosím zapnutý jak před nástupem do svozového autobusu, tak i po přistání v Praze. To pro případ, že bychom se s Vámi potřebovali spojit.

Upozorňujeme klienty, že transfery na/z letiště bývají někdy spojené i s dalšími destinacemi. Může se tedy stát, že v den odletu budete na letišti s časovou rezervou před zahájením odbavení nebo po příletu zpět do ČR bude nutné počkat i na klienty přilétávající z dalších našich destinací. Děkujeme za pochopení. Klientům, kteří preferují rychlost a individuální přístup, jsme připraveni zajistit za poplatek soukromý svoz a odvoz - viz Transfer na objednávku. 
 


Svozové trasy pro Thassos, Krétu, Bulharsko (lety do Burgasu)
Trasa 1
Domažlice – Kdyně – Klatovy – Přeštice – Plzeň – Rokycany (dálnice) – Žebrák (dálnice) – Beroun (dálnice)
Přípojka k trase 1 (svoz do Plzně, odtud po trase 1): Ostrov – Karlovy Vary – Sokolov – Kynšperk nad Ohří (Kamenný Dvůr) – Cheb – Mariánské Lázně – Chodová Planá – Planá – Tachov – Stříbro

Trasa 2
Český Krumlov – České Budějovice – Bosňany – Písek – Milevsko – Tábor – Benešov

Trasa 3
Autobus č. 1: Česká Lípa – Nový Bor – Cvikov – Jablonné v Podještědí – Chrastava – Liberec – Jablonec n. N. – Hodkovice n. Mohelkou – Turnov – Mnichovo Hradiště – Jičín – Mladá Boleslav – Benátky nad Jizerou
Autobus č. 2: Nové Město n. Metují – Náchod – Česká Skalice – Jaroměř – Hořice – Hradec Králové – Holice – Pardubice – Poděbrady


Trasa 4
Děčín – Ústí nad Labem – Teplice – Bílina – Most – Jirkov – Chomutov – Žatec – Louny – Slaný
 

 
2. SVOZY NA LETIŠTĚ A ZPĚT SE STUDENT AGENCY

Pro maximální pohodlí a snadnější dopravu mimopražských klientů naše cestovní kancelář připravila ve spolupráci se společností Student Agency nabídku svozů na letiště Praha-Ruzyně a zpět z vybraných českých měst.
Nástupními místy jsou Brno, Jihlava, Plzeň, Liberec, Karlovy Vary a Ostrava. 

Klienti cestující z Ostravy, Jihlavy a Brna budou v Praze na autobusovém nádraží přesedat do připraveného minibusu Student agency, který je odveze až na letiště Praha-Ruzyně. Klienty jedoucí z Liberce vyzvedne minibus v Praze na Černém Mostě a klienty z Plzně vyzvedne minibus v Praze na Zličíně. Autobus z Karlových Varů zastavuje přímo na letišti Praha-Ruzyně.

CK Bulgariatour si vyhrazuje právo při neobsazení požadovaného počtu klientů (7 osob) svoz min. 14 dní před odletem zrušit. Zrušení svozu ze strany CK Bulgariatour není důvodem, ke stornování objednávky ze strany klienta. CK také neručí za bezprostřední návaznost příjezdů a odjezdů autobusů s časy odletů letadel. Požadavek na zajištění transferu musí být uveden na cestovní smlouvě již při objednávce zájezdu a potvrzen. Na pozdější uznání transferu zdarma nebude brán zřetel.

Přesné informace o místu a času odjezdu svozového autobusu nebo mikrobusu obdržíte společně s pokyny k odjezdu poštou, případně v naší kanceláři. Doporučujeme být na daném místě cca 15 minut před stanoveným odjezdem.


Cena obousměrného transferu ze všech odjezdových míst: 700 Kč/osoba.
Vytvářím objednávku...