BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2019 v Bulharsku a Řecku!

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Letecké zájezdy 2-6 dní

LAST MINUTE

Prodlužte si léto! Doprodej posledních míst - LAST MINUTE CENY ZÁJEZDŮ - vybrané hotely a termíny se SLEVOU AŽ 50 %. Akční zájezdy naleznete zde.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Cestovní pojištění

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.78
Americký dolar123.22
Britská libra128.15
Bulharský leva113.18

Marketingové sdělení

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter CK Bulgariatour!

 

Odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky, speciální bonusy či důležité informace z cestovní kanceláře Bulgariatour přímo do vaší emailové schránky zdarma. A navíc se z newsletteru dozvíte o všech slevách a akcích s předstihem.

 

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Možnost odhlásit se máte kdykoli.

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Bulgariatour spol. s r. o., se sídlem Zázvorkova 1996/28, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČ: 41751434, DIˇ: CZ41751434 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C, vložka 6312, jakožto správcem údajů (dále jen „Společností“) a jejich následným zpracováním pro marketingové účely Společnosti, tj. nabízení produktů a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, produktech a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb.

Souhlasím dále i s tím, aby společnost zasílala informace o připravovaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách svých obchodních partnerů. Mnou poskytnutá data budou sloužit jen pro interní marketingové účely Společnosti nebo jejích obchodních partnerů a v žádném případě nebudou poskytnuta třetím osobám, pouze s mým písemným souhlasem.

Beru také na vědomí, že jsem seznámen/a se svými právy dle § 11 a 21 zák., č. 101/2000 sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, svůj souhlas mohu kdykoli bezplatně písemně na adrese správce odvolat a v případě potřeby se mohu v souladu s výše uvedeným zákonem obrátit přímo na správce nebo na úřad pro ochranu osobních údajů.

Tento souhlas uděluji správci bezplatně.

 

 

Celé znění ochrany osobních údajů "GDPR"

 

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Ve společnosti Bulgariatour spol. s r. o., se sídlem Zázvorkova 1996/28, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČ: 41751434, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, Oddíl C, vložka 6312 (dále jen „CK BULGARIATOUR“) se zavazujeme poskytnuté osobní údaje chránit.

 

Seznamte se s Informacemi o ochraně osobních údajů, které vstoupily v platnost dne 25.5.2018.

 

Celý soubor ke stažení zde.

 

Vytvářím objednávku...