Akce Facebook - zájezdy se slevou

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

VELINOČNÍ SLEVA

VELIKONOČNÍ AKCE - vybrané hotely a termíny s mimořádnou akční SLEVOU AŽ 33%. Akční zájezdy naleznete zde.

Navíc při internetové objednávce leteckého zájezdu do Bulharska a Řecka můžete u vybraných zájezdů získat cestovní pojištění K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu se slevou 100 %, tzn. ZCELA ZDARMA.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Akce Facebook

 

Chcete zájezd za mimořádně výhodnou cenu!

 

Akce Facebook je časově omezená slevová akce s mimořádným zvýhodněním pro všechny uživatele Facebooku. Podmínkou pro získání této akční ceny je být fanouškem stránky cestovní kanceláře Bulgariatour a označení této stránky tlačítkem To se mi líbí!

 

Rezervaci zájezdu je nutné provést na internetových stránkách cestovní kanceláře Bulgariatour. Po kontrole a potvrzení rezervace ze strany CK Bulgariatour, doplníte seznam účastníků do Smlouvy o zájezdu a platbu zálohy provedete elektronicky (platební branou nebo bankovním převodem).

 

Tuto akci nelze vzájemně kombinovat s žádnými jinými slevami. Je to nabídka s omezeným počtem míst a CK Bulgariatour si vyhrazuje právo kdykoli akci ukončit.

Řadit dle:
2 položky, 1 stránka

cena od: 12 500.00 Kč

Bulharsko, Černomořské pobřeží, Zlaté Písky

Atlas - akce Facebook ****

Hotel Atlas je obklopen parkovou zelení, leží v mírném svahu a nachází se cca 250 m od centra letoviska a cca 300 m od pláže. Klientům nabízí komfortn...

Řecko, Kréta, Rethymno

Sea Front Hotel - akce Facebook ***

Hotelový komplex je složený z několika dvou a třípatrových budov, které leží v udržované zahradě přímo u moře v letovisku Adelianos Kampos, oblast Ret...

2 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...