Golf v Bulharsku s CK Bulgariatour

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání
Typ zájezdu:
Název/id hotelu:
Délka pobytu:
Stravování:
Typ dopravy:
Kategorie:
Filtrovat výsledky podle::
Dospělí:
Děti:
Věk 1
Věk 2
Věk 3
Věk 4
Věk 5
Věk 6
Věk 7
Věk 8

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

AKCE - k vybraným leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka s odletem od 5.9.2018 v případě nákupu přes internet lze navíc získat speciální bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.62
Americký dolar121.76
Britská libra128.64
Bulharský leva113.10

Nej

Bulharsko
Řecko
Agia Marinaod 8 500>>
Kissamosod 17 900>>

Golf v Bulharsku

 

V poslední době se přímořské Bulharsko stává stále více zajímavou golfovou destinací. Kromě nádherných pláží, rozmanité přírody a dobrého jídla, zde najdete zajímavé golfové resorty na Evropské úrovni a kvalitní hotely, které poskytuji golfistům komplexní služby na vysoké úrovni. Bulharsko má zatím jen několik hřišť, všechna jsou velmi kvalitní s odpovídajícím zázemím. U Černého moře jsou celkem tři golfová hřiště, tvořící dohromady destinaci Cape Kaliakra a několik u Sofie. V roce 2012 získalo Bulharsko cenu pro nejlepší novou golfovou destinaci.

 

Oblast Cape Kaliakra:

  • Thracian Cliffs – osmnáctijamkové náročné hřiště s velkými ambicemi, projektováno slavným Gary Playerem se rozkládá na útesech, které vybíhají do Černého moře. Umístění greenů a teeček, bylo pečlivě vybráno, aby poskytovalo co největší zážitek. Na hřišti je také golfový klub s restaurací, barem a terasou s výhledem na osmnáctou jamku a moře. Resort se nachází 45 minut od letiště Varna. Podle Garyho Playera, designéra hřiště, je to nejlepší, které postavil a má ambice být v TOP 3 nejlepších golfových hřišť na světě.
  • BlackSeaRama Golf course – osmnáctijamkové mistrovské hřiště nabízející nekonečný výhled na pobřeží Černého moře, bylo oceněno časopisem Golf Inc. Magazine´s USA jako nejlepší golfové přiště pro rok 2009. Hřiště má rovinatý povrch a velmi dobře umístěné fairwaye a greeny, které nevylekají ani nezkušeného hráče. Vzhledem k umístění hřiště musí hráči čelit silnějšímu větru. Návštěvníci rozhodně nebudou litovat a odnesou si nezapomenutelný zážitek ze hry.
  • Lighthouse – osmnáctijamkové, navržené designérem je Ian Woosnam otevřené v roce 2009 se rozprostírá na pobřeží Černého moře. Hřiště poskytuje hráčům překrásné výhledy na Černé moře. Letiště Varna je vzdálené pouhých 35 km. Golfisté si užijí hru v překrásné přírodě. Několik vodních ploch a bunkry vytvořené ze speciálně dovezeného bílého písku dodávají hřišti na dokonalosti. V resortu je hráčům k dispozici ubytování i golfová akademie.

 

Oblast Sofie:

  • Pravets Golf Club – nový osmnáctijamkový golfový resort postavený v parkovém stylu. nachází u stejnojmenného města v Bulharsku, asi 50 km od hlavního města Sofie. Toto hřiště je výzvou pro různě zkušené golfisty a u většiny jamek vstupuje do hry voda. Mezi nejúchvatnější patří jamka č. 8 (Par 3) s ostrůvkovitým greenem a kamenným mostem. Mezi nejobtížnější jamky patří č. 16 (Par 4), která nabízí vzrušující hru přes vodní plochu.
  • Pirin Golf & Country Club – osmnáctijamkové, krásné hřiště od Iana Woosnama zasazené do krajiny kolem pohoří Pirin a přesně vystihuje slovní spojení „hrát golf v horách“. Hřiště vezme hráče na dobrodružnou procházku přes drsný a členitý terén, který je výzvou pro zkušené golfisty, zatímco je zároveň příjemný pro začátečníky.
  • Air Sofia Golf Club – osmnáctijamkové, první bulharské golfové hřiště ležící 40 km od Sofie. Je součástí komplexu, který kromě golfu nabízí dále jezdecký klub, tenisové kurty, plavecké bazény, volejbalové hřiště, basketbalové hřiště a fotbalové hřiště.


Níže naleznete pobytovou nabídku s kompletními golfovými balíčky na tři, pět nebo sedm nocí. Samozřejmostí je možnost zajištění (za příplatek) letecké dopravy do Sofie a Varny nebo autobusové doravy k těmto balíčkům.

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...