BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2021 v Bulharsku a Řecku!

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

AKTUÁLNÍ INFORMACE

OTEVÍRACÍ DOBA DO 31.10.

 

Pondělí-Pátek:  9:00-16:00 hod.

Sobota: zavřeno

Nedělě: zavřeno

 

Tato upravená otevírací doba v naší hlavní kanceláři na Vinohradské ulici 34/30, 12000 Praha 2 - Vinohrady, platí do 31. října 2021.

 

Mimo oficiální pracovní dobu jsme vám v naléhavých případech k dispozici na infolince 777 870 255 nebo emailu info@bulgariatour.cz.

 

Váše CK Bulgariatour

 

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

Letecké zájezdy 2-6 dní

Cestování s COVID-19

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Covid centrum na letišti Ostrava

 

COVID CENTRUM V PROSTORÁCH LETIŠTĚ OSTRAVA

 

V prostorách letiště bude spolupráci se společností Spadia pro cestující k dispozici Covid centrum, kde se budou moci otestovat před svým odletem nebo po příletu. Provozní doba H24

 

K dispozici budou:

 

PCR STANDARD CESTOVNÍ TEST (1 550 Kč) – klient obdrží výsledek testu již do 24 hodin formou SMS a dále na e-mail obdrží zabezpečenou laboratorní zprávu. V ceně tohoto testu je i mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

PCR EXPRES TEST (6 000 Kč) – klient obdrží výsledek do 3 hodin od odběru. Čas odběru: po – pá: 6 – 17 hod, sobota: 13 – 16 hod, neděle: 15 – 17 hod.

 

ANTIGENNÍ CESTOVNÍ TEST (550 Kč) – klient obdrží výsledek testu přímo na odběrovém místě do cca 10 minut a dále na e-mail obdrží zabezpečenou laboratorní zprávu. V ceně tohoto testu je i mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

ANTIGENNÍ TEST (0 Kč) – klient obdrží výsledek testu přímo na odběrovém místě do cca 10 minut spolu s papírovým potvrzením. Bezplatně je možné se otestovat každých 72 hodin, pakliže klient nebyl pozitivní test na Covid-19 v posledních 90 dnech. Tato varianta platí pouze pro lidi s českým číslem pojištěnce.

 

CERTIFIKÁT K ANTIGENNÍMU TESTU (200 Kč) - mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

Vytvářím objednávku...