BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2021 v Bulharsku a Řecku!

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

AKTUÁLNÍ INFORMACE

BULHARSKO

- letecky z PRAHY, BRNA, OSTRAVY a PARDUBIC

 

ŘECKO - THASSOS

- letecky z PRAHY


Na základě Usnesení vlády ČR je od 27.12.2020 je naše kancelář dočasně uzavřena.

 

Od pondělí do pátku (mimo 31.12.) jsme vám k dispozici 9-16 hod. na infolince 777 870 255 nebo emailu info@bulgariatour.cz.

 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu.


 KATALOG LÉTO 2021 KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF (26,8 MB)

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parkování letiště Praha

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Odběr novinek

Kurzovní lístek

Euro125.49
Americký dolar121.02
Britská libra129.61
Bulharský leva113.03

Hygienické standardy na palubách Bulgarian Air Charter

 

Vážení cestující,
protože bezpečnost našich cestujících je naší nejvyšší prioritou, žádáme vás o porozumění a dodržování níže uvedených bezpečnostních opatření a pokynů pro sociální vzdálenost před cestou a během ní.


NA LETIŠTI
Žádáme vás, abyste se řídili standardním pokynem k udržení vzdálenosti nejméně 1,5 m od ostatních cestujících v letištním terminálu, autobusech nebo v letadle (pokud je to možné a v souladu s pokyny palubních průvodčích na palubě letadla). Respektujte osobní prostor okolních cestujících.

Dodržujte pokyny a bezpečnostní opatření letištních úřadů před a během registrace cestujících a zavazadel, bezpečnostních kontrol, nástupu do letadla (bez ohledu na to, zda používáte most nebo autobusy), jakož i v letadle.
Cestující mohou být podrobeni teplotním kontrolám na letišti původu nebo určení, nebo během nástupu do letadla.
Doporučujeme, aby se cestující seznámili se všemi omezeními mezinárodního cestování z vládních webových stránek a organizací. Je možné, že cestujícímu bude odepřen vstup do země, do které cestuje nebo do karantény. Vzhledem k rychle se měnícím podmínkám se doporučuje znát nejnovější informace o této záležitosti, aby byla cesta co nejhladší.


 

OCHRANNÁ OPATŘENÍ NA PALUBĚ

Letadla společnosti Bulgarian Air Charter jsou vybavena specifickým vzduchovým filtrem HEPA, který čistí vzduch v kabině pro cestující a zachytí 99,97 % virů a bakterií. Cílem letecké společnosti Bulgarian Air Charter je zavést dezinfekční postupy v souladu s požadavky EASA po každém letu.


Procesy nástupu a výstupu z palub byly upraveny z důvodu bezpečnosti cestujících. Musí probíhat řádným způsobem, v řadách, při dodržení možné bezpečnostní vzdálenosti podle pokynů palubních průvodčích.
Abychom udrželi požadované distancování, bohužel nejsme schopni plnit naši roli hostitelů na naší obvyklé úrovni. Nyní poskytujeme pouze balenou vodu na všech letech, čímž nahradíme klasický nápojový servis. Nákupy v letadle byly prozatím omezené nebo úplně pozastavené.
Během letu není vždy možné udržovat požadovanou minimální vzdálenost 1,5 metru. Proto je pro cestující povinné nosit ochrannou masku na všech letech společnosti Bulgarian Air Charter.
Palubní průvodčí posádky jsou vybaveni ochrannými maskami a rukavicemi a všechny záchody jsou vybaveny dezinfekcí rukou pro další dezinfekci.
Je zcela a pouze na odpovědnosti cestujících zajistit, aby byli v dobrém zdravotním stavu a byli schopni létat. V případě, že cestující neočekávaně během letu zažije nějaké příznaky nemoci, měl by se okamžitě obrátit na členy posádky.

Vytvářím objednávku...