BULGARIATOUR - spolehlivý partner pro Vaši dovolenou 2019 v Bulharsku a Řecku!

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

Letecké zájezdy 2-6 dní

LAST MINUTE

Prodlužte si léto! Doprodej posledních míst - LAST MINUTE CENY ZÁJEZDŮ - vybrané hotely a termíny se SLEVOU AŽ 50 %. Akční zájezdy naleznete zde.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Cestovní pojištění

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

INFORMACE O SITUACI V LETECKÉ DOPRAVĚ PRO LETNÍ SEZÓNU 2019

 

Vážení klienti cestovní kanceláře Bulgariatour,

dovolte nám Vás informovat o aktuální situaci v letecké dopravě a z toho vyplývajících dopadů pro naši cestovní kancelář pro léto 2019.

 

Dne 12. března 2019 vydala Emergency Airworthiness Directive č. 2019-0051-E nařízení o pozastavení provozu letounů typů B737 MAX 8 a B737 MAX 9 v rámci členských států Evropské Unie. Téhož dne vydala EASA směrnici Safety Directive č. SD-2019-01 zakazující provoz stejných letounů do, z a v rámci vzdušného provozu EU a obdobný zákaz v poslední době vydaly též letecké úřady dalších zemí. Tyto skutečnosti představují vyšší moc bránící letecké společnosti Smartwings, a.s. v plnění závazků vůči cestovním kancelářím (dále „Vyšší moc“). I přes celou řadu opatření pro omezení dopadů uvedeného na provoz v letní sezóně a prostřednictvím těchto opatření se podařilo z velké části zajistit náhradní řešení a podstatně zmírnit dopady Vyšší moci. Nicméně vzhledem k rozsahu dopadů Vyšší moci není možné se nepříznivým efektům zcela vyhnou a některé lety jsou zrušené bez náhrady.

 

Cestovní kanceláři Bulgariatour byly zrušeny objednané lety do Burgasu z letiště Pardubice (linka QS1980/1) na 8/11/12 dní.

 

Veškeré ostatní sjednané lety cestovní kanceláře Bulgariatour budou dle vyjádření letecké společnosti Smartwings, a.s. realizovány standardně.

 

Všichni klienti, kterých se zrušení linky QS 1980/1 z Pardubic týká, budou o této skutečnosti informováni během následujícího týdne, společně s návrhem případných změn, aby jejich zakoupená letní dovolená proběhla bez dalších komplikací a k jejich plné spokojenosti.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Malacha Pavel

vedoucí CK

Vytvářím objednávku...