Palivový příplatek do Bulharska a Řecka CK Bulgariatour

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

AKCE SUPER FM - k vybraným leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v akci Super First Minute 2019, lze v případě nákupu přes internet získat speciální internetový bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro126.03
Americký dolar122.79
Britská libra129.28
Bulharský leva113.31

Nej

Bulharsko
Primorskood 8 790>>
Slunečné Pobřežíod 10 470>>
Řecko
Agia Marinaod 9 420>>
Skala Sotirosod 10 390>>

Palivový příplatek

 

Vážení klienti,
vzhledem k velkým výkyvům a zvyšování cen pohonných hmot, zavedly letecké společnosti v roce 2006 tzv. palivový příplatek, který částečně kryje zvýšenou cenu leteckého paliva. Palivový příplatek je účtován každému cestujícímu, kromě dětí do 2 let bez nároku na letenku.
 

Navýšení ceny zájezdu pro zájezdy Léto 2017 v závislosti na palivovém příplatku stanovují Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdech BULGARIATOUR spol. s r. o., dle bodu 2. 4 viz níže.

2.4 Bulgariatour je oprávněna jednostranným úkonem zvýšit cenu zájezdu, pokud oznámení o zvýšení ceny odešle zákazníkovi nejpozději 21 dní před zahájením zájezdu. Cenu zájezdu podle předchozí věty lze zvýšit jen, dojde-li k některému z následujících důvodů:

a) zvýšení ceny za dopravu, včetně cen pohonných hmot. Ceny zájezdů jsou vázány na cenu letec­kého paliva, jehož cena se odvíjí od měsíčního průměru nejvyšších denních cen Jet FOB Barges Rotterdam publikovaných v Platts Oilgram jako Barges FOB Rotterdam High. Cena paliva použitá pro kalkulace zájezdů je 600 USD/MT. V případě, že dojde k navýšení průměrné ceny leteckého paliva nad 600 USD/MT, je Bulgariatour oprávněna zvýšit cenu pro každou osobu včetně dětí o příplatek, jehož výše bude vypočtena tak, že každé započaté 1 % nárůstu ceny nad úroveň 600 USD/MT bude vynásobeno částkou 20 Kč u leteckých zájezdů.

b) zvýšení plateb spojených s dopravou, např. letištních, bezpečnostních a přístavních poplatků. CK Bulgariatour je v takovém případě oprávněna jednostranně zvýšit cenu zájezdu o částku odpovídající zvýšené platbě na osobu nebo

c) zvýšení směnného kurzu české koruny ... použitého pro stanovení ceny zájezdu v průměru o více jak 10 %. Pro tento případ se stanovuje přesný výpočet zvýšení ceny tak, že zvýšení ceny zájezdu bude provedeno o částku odpovídající procentu navýšení. Zákazník je povinen do 5 dnů od účinnosti oznámení o zvýšení ceny zájezdu uhradit Bulgariatour rozdíl v ceně zájezdu. Při porušení závazku úhrady navýšené ceny zájezdu ze strany zákazníka má Bulgariatour právo od smlouvy o zájezdu odstoupit, tím není dotčeno právo Bulgariatour na náhradu škody.

 

 

 


Vytvářím objednávku...