Parkování na letišti

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

MÁJOVÉ SLEVY 1.5.2018 - ke všem leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v případě nákupu přes internet lze navíc získat speciální bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Zadejte e-mail

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.26
Americký dolar120.44
Britská libra129.23
Bulharský leva112.92

Charterové letenky

Nej

Bulharsko
Primorskood 8 990>>
Zlaté Pískyod 16 390>>
Řecko
Agia Marinaod 7 990>>
Skala Sotirosod 8 490>>

Parkování na letišti

 

ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA V PRAZE

Ve spolupráci se společností GO parking s. r. o. (Ke Kopanině 406, 252 67 Tuchoměřice) nabízíme našim klientům bezpečné, komfortní a levné parkování. Získejte zvýhodněné ceny parkování zadáním promo kódu naší cestovní kanceláře do objednávkového formuláře na www.goparking.cz nebo objednejte ještě výhodněji společně se zájezdem!

 

Parkování

Praha

Zvýhodněná cena
8 dní 800 Kč
11 dní 1100 Kč
12 dní 1200 Kč
15 dní 1400 Kč

GO parking - první hlídané parkoviště na letišti Ruzyně, které zajistí bezpečnost vašeho vozu a nadstandardní služby za nejvýhodnější ceny.

 

Hlavní výhody GO PARKING:
- první hlídané parkoviště u letišti Ruzyně - fyzická ostraha bezpečnostní agenturou, kamerový systém a napojení na pult centrální ochrany a navíc pojištění u renovované pojišťovny.
- nízké ceny - prvních 10 hodin jen 100 Kč, týdenní sazba je levnější než taxi z centra Prahy a zpět 
- nonstop přeprava k odbavovacím halám a zpět v ceně parkovného
- nejvyšší komfort - klimatizované minibusy
- bankomat-nemusíte shánět hotovost

 

Pozn. Ceny byly upraveny s ohledem na zvýšení ceny parkovného od 1. 5. 2018. 


ON-LINE OBJEDNÁVKU GO PARKING SE SLEVOU PRO KLIENTY CK BULGARIATOUR MŮŽETE UDĚLAT ZDE
 


Využití služby GO parking je snadné a rychlé, zde je podrobný návod:
1. Už na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál Sever) uvidíte navigační značky, které vás na GO parking povedou.
2. Při vjezdu do areálu vám automatický parkovací systém vytiskne parkovací kartu. Následně si vyberete volné parkovací místo, zaparkujete a svá zavazadla naložíte do klimatizovaného minibusu GO parking.
3. minibus GO parking vás během několika minut (3-5 min) odveze k odletové hale letiště Ruzyně, terminál Sever. pro představu: jízda minibusem je stejně rychlá jako byste zaparkovali přímo na letišti a šli k novým terminálům pěšky. Navíc vás i se zavazadly přiveze co nejblíže.
4. Parkovací kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Kartou se po příletu prokážete řidiči minibusu GO parking, který vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu. Chcete-li mít jistotu, že vás bude minibus již očekávat před příletovou halou, jakmile budete mít svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo 722 730 730.
5. Před odjezdem z areálu GO parkingu zaplatíte v automatické pokladně. Nebudete-li mít hotovost, nevadí, jednoduše využijete bankomat stojící hned vedle - rychlost a vaše pohodlí jsou prioritami. Po zaplacení máte 15 minut na pohodlené opuštění areálu. Parkovací řád a další informace k dispozici na www.goparking.cz, GPS 50°7'16“N, 14°17'16“E 

 

DALŠÍ VÝHODY GO PARKING

Na základě předložení parkovacího šeku, lístku nebo čipové karty získáte - 30% slevu na veškeré McMenu-  obsahuje velký nápoj, sendvič a velké hranolky (standardní cena McMenu je 139 Kč - díky slevě ušetříte 42 Kč; premium menu za 159 Kč s prémiovými sendviči např. Tasty sendvič, díky slevě ušetříte 48 Kč).

Tato sleva se taktéž týká veškerých snídaňových menu - obsahují horký nápoj, sendvič nebo míchaná vejce a hasbrown. Tato menu se prodávají v cenových relacích 75 / 89 / 99 Kč. Díky slevě ušetříte až 30 Kč. Máte-li chuť na něco z McCafé, taky nepříjdete zkrátka. Lahodné espresso, espresso machiato, cappucino, café laté ...a jakýkoli dort zakoupíte za 60,- Kč. Ušetříte tak až 45 Kč dle svého výběru.

 Být zákazníkem GO parkingu a navštivit Mc Donald´s na letišti Praha se vyplácí.

Mapa GO parking

 

MAPA PŘÍJEZDU NA GO PARKING

Při cestě od Prahy sjedete z R7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina. Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Při cestě od Slaného sjeďte z R7 na Letiště a následně odbočte vlevo na Přední Kopaninu. GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem.

 

 

 

Parkování

Ostrava

Zvýhodněná cena
8 dní 500 Kč
11 dní 800 Kč
12 dní 800 Kč
15 dní 1000 Kč

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI OSTRAVA

Letiště Leoše Janáčka, Ostrava-Mošnov, Letiště Ostrava 401, 742 51 Mošnov. 

Ve spolupráci s letištěm Ostrava nabízíme našim klientům parkování přímo v areálu letiště Ostrava-Mošnov. Pro dlouhodobé stání je určeno parkoviště P3 a nachází se přibližně 3 minuty pěší chůze od odletové haly. 

Po příjezdu na letiště doporučujeme klientům pro vyložení zavazadel využít 15 minut parkování zdarma na parkovišti P1 a poté přeparkovat vozidlo na parkoviště P3. Držitelům průkazu ZTP a ZTP/P jsou určena zdarma stání na parkovišti P1, přímo před odletovou halou. Na všech parkovištích je cestující povinen bezpečně zajistit své vozidlo, parkoviště nejsou hlídaná.
Parkovací řád a další informace k dispozici na www.airport-ostrava.cz.

 

 

Parkování

Brno

Zvýhodněná cena
8 dní 800 Kč
11 dní 1000 Kč
12 dní 1100 Kč
15 dní 1350 Kč

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI V BRNĚ

Letiště Brno Tuřany, Air Service Brno, s.r.o., Mezinárodní letiště Brno,

627 00 Brno 

Parkování na letišti v Brně nabízíme našim klientům na veřejném parkovišti, které je situováno před odbavovacími budovami letiště Brno-Tuřany. Provoz na parkovišti je průběžně monitorován kamerovým systémem. Cestující je povinen vozidlo řádně zabezpečit proti krádeži. Parkovací řád a další informace k dispozici na www.airport-brno.cz nebo www.letenkybrno.info/parkoviste.html

 

 

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI PARDUBICE

East Bohemian Airport, a.s., Letiště Pardubice, 530 06 Pardubice 6 

V uzavřeném areálu letiště Pardubice je omezený počet parkovacích míst. Krátkodobé i dlouhodobé parkování je pro cestující zdarma. Cestující, odlétající na dovolenou, či na obchodní cestu zde může ponechat vozidlo bez poplatku po celou dobu své nepřítomnosti. Parkoviště však není hlídáno a cestující parkuje vozidlo na vlastní nebezpečí. Rezervace parkovacích míst se neprovádí. Parkovací řád a další informace k dispozici na www.airport-pardubice.cz.


CK Bulgariatour není poskytovatelem parkovacích služeb, tudíž nenese za tyto služby žádnou odpovědnost. Případné reklamace se řeší na místě s provozovatelem. V případě nevyužití parkovacího místa a/nebo zrušení parkovacího místa není nárok na vrácení peněz

 


Vytvářím objednávku...