Parkování na letišti Brno

MINIMÁLNÍ STORNO ZÁJEZDU DO 30 DNÍ PŘED ODLETEM

Milí klienti,

všichni jsme dotčeni restrikcemi týkajícími se pandemie viru CoViD-19. V této nelehké době vnímáme a chápeme znepokojení zákazníků způsobené obavami ze šíření koronaviru. Vývoj událostí je velmi dynamický a stávající omezení mohou odeznít.

Není důvod nyní stornovat zájezdy na termíny letních prázdnin. Prosíme klienty o trpělivost a odložení rozhodnutí o případném stornu zájezdu na konec dubna, případně začátek května, kdy bude situace jasnější nám všem.

 

Případné storno poplatky jsou nyní minimální a zůstávají neměnné do 30ti dní před odjezdem/odletem dle nynějších podmínek naší CK, případně je také do této doby umožněna změna (posunutí) termínu zájezdu zcela zdarma.

 

Pokud však v době odjezdu bude do dané země stále platit zákaz vycestování (nebo zákaz vstupu), tak v případě odstoupení od smlouvy máte nárok na vrácení uhrazené částky bez stornopoplatků, případně se můžete dohodnout na jiném přijatelném řešení pro obě strany.

 

Věříme, že brzy dojde k ústupu šíření viru a cestování bude opět možné.

Vaše CK Bulgariatour

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parkování letiště Praha

Cestovní pojištění

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro127.54
Americký dolar125.54
Britská libra131.35
Bulharský leva114.08

Parkování na letišti Brno

 

Parkování

Brno

Zvýhodněná cena
8 dní 800 Kč
11 dní 1100 Kč
12 dní 1200 Kč
15 dní 1450 Kč

Letiště Brno Tuřany, Air Service Brno, s.r.o., Mezinárodní letiště Brno,

627 00 Brno 

Parkování na letišti v Brně nabízíme našim klientům na veřejném parkovišti, které je situováno před odbavovacími budovami letiště Brno-Tuřany. Provoz na parkovišti je průběžně monitorován kamerovým systémem. Cestující je povinen vozidlo řádně zabezpečit proti krádeži. 

 

Parkovací řád a další informace k dispozici na www.airport-brno.cz nebo www.letenkybrno.info/parkoviste.html

 

 

CK Bulgariatour není poskytovatelem parkovacích služeb, tudíž nenese za tyto služby žádnou odpovědnost. Případné reklamace se řeší na místě s provozovatelem. V případě nevyužití parkovacího místa a/nebo zrušení parkovacího místa není nárok na vrácení peněz

 

 

Nové informace k dopravní situaci na letišti Brno ze dne 5. 6 .2018

 

Vážení cestující,
v letní sezóně až do 30. 9. 2018 bude dopravu na letiště mimořádně řídit staveništní semafor. Důvodem je nutná oprava mostu nad železniční tratí na příjezdové silnici k letišti, ulici Evropské. Trasa bude ve směru na letiště jednosměrná. Výjezd z letiště směrem do města Brna respektive na dálnici D1 pak povede od 5.6. do 30.9. po nové náhradní trase, také jednosměrné, přes ulici Tuřanka.

Příjezd na letiště:
Příjezdová trasa zůstává stejná. Dopravu v ní však reguluje staveništní semafor. Prosím, počítejte s možným zdržením.

Odjezd z letiště:
Odjezdová trasa vede po nové náhradní silnici. Na výjezdu z parkoviště vás na ni bezpečně navedou dopravní značky. Nezabočíte jako dosud doprava na Evropskou, ale odbočíte doleva a dopravní značení vás povede po novém přejezdu přes železniční vlečku na novou celoasfaltovou silnici. Náhradní výjezdová trasa ústí do ulice Tuřanka, která se poté napojuje na Řípskou. Dopravní značení vás v ní přehledně navede do centra Brna či na dálnici D1.

Omlouváme se za případné komplikace. Most již musel Jihomoravský kraj nezbytně nutně opravit. A stavební práce nelze provádět v zimě. Investovali jsme proto do výstavby náhradní silnice na výjezd z letiště, aby celá trasa mohla být jednosměrná a zpoždění způsobené stavebními pracemi bylo co nejkratší.

Mapka k platnému dopravnímu opatření:


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Vytvářím objednávku...