Parkování na letišti Ostrava

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí-Pátek:  9 - 18 hod.

 

 

UNIQA - komplexní cestovní pojištění

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Letenky do celého světa

Parkování na letišti Ostrava

 

Parkování

Ostrava

Cena

léto 2023

8 dní 800 Kč
11 dní 1100 Kč
12 dní 1200 Kč
15 dní 1500 Kč

Letiště Leoše Janáčka, Ostrava-Mošnov, Letiště Ostrava 401, 742 51 Mošnov. 

 

Ve spolupráci s letištěm Ostrava nabízíme našim klientům parkování přímo v areálu letiště Ostrava-Mošnov. Pro dlouhodobé stání je určeno parkoviště P5. V případě uzavření nebo plného obsazení parkoviště P5, využívají klienti parkoviště P3 nebo P3A. 

 

Po příjezdu na letiště doporučujeme klientům pro vyložení zavazadel využít 15 minut parkování zdarma na parkovišti P1 a poté přeparkovat vozidlo na parkoviště P5. Držitelům průkazu ZTP a ZTP/P jsou určena zdarma stání na parkovišti P1, přímo před odletovou halou. Na všech parkovištích je cestující povinen bezpečně zajistit své vozidlo, parkoviště nejsou hlídaná.

 

Parkoviště P5 se nachází před železničním terminálem vedle odletové haly.
Platební automat pro platbu kartou a v hotovosti je umístěn na parkovišti. Platba je možná také v platebních automatech v odletové a příletové hale a na přepážce Informací v odletové hale.

 

Parkovací řád a další informace k dispozici na www.airport-ostrava.cz.

 

 

COVID CENTRUM V PROSTORÁCH LETIŠTĚ OSTRAVA

 

V prostorách letiště bude spolupráci se společností Spadia pro cestující k dispozici Covid centrum, kde se budou moci otestovat před svým odletem nebo po příletu. Provozní doba H24

 

 

K dispozici budou:

 

PCR STANDARD CESTOVNÍ TEST (1 550 Kč) – klient obdrží výsledek testu již do 24 hodin formou SMS a dále na e-mail obdrží zabezpečenou laboratorní zprávu. V ceně tohoto testu je i mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

PCR EXPRES TEST (6 000 Kč) – klient obdrží výsledek do 3 hodin od odběru. Čas odběru: po – pá: 6 – 17 hod, sobota: 13 – 16 hod, neděle: 15 – 17 hod.

 

ANTIGENNÍ CESTOVNÍ TEST (550 Kč) – klient obdrží výsledek testu přímo na odběrovém místě do cca 10 minut a dále na e-mail obdrží zabezpečenou laboratorní zprávu. V ceně tohoto testu je i mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

ANTIGENNÍ TEST (0 Kč) – klient obdrží výsledek testu přímo na odběrovém místě do cca 10 minut spolu s papírovým potvrzením. Bezplatně je možné se otestovat každých 72 hodin, pakliže klient nebyl pozitivní test na Covid-19 v posledních 90 dnech. Tato varianta platí pouze pro lidi s českým číslem pojištěnce.

 

CERTIFIKÁT K ANTIGENNÍMU TESTU (200 Kč) - mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

 

Vytvářím objednávku...