Parkování na letišti Ostrava

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

AKTUÁLNÍ INFORMACE

VE DNECH 12.9.-19.9. ZAVŘENO

 

Z důvodu dovolené je hlavní kancelář ve dnech 12.9.-19.9.2022 (Po-Po) uzavřena.

Emailová komunikace bude vyřizována.

 

OTEVÍRACÍ DOBA

 

Pondělí-Pátek:  9 - 17 hod.

Sobota: zavřeno

Nedělě: zavřeno

 

Pro zájezdy LAST MINUTE můžete mimo otevírací dobu volat 777 870 255

 

Váše CK Bulgariatour

 

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

Letecké zájezdy 2-6 dní

Cestování s COVID-19

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Letenky do celého světa

Parkování na letišti Ostrava

 

Parkování

Ostrava

Zvýhodněná cena
8 dní 700 Kč
11 dní 1000 Kč
12 dní 1000 Kč
15 dní 1200 Kč

Letiště Leoše Janáčka, Ostrava-Mošnov, Letiště Ostrava 401, 742 51 Mošnov. 

Ve spolupráci s letištěm Ostrava nabízíme našim klientům parkování přímo v areálu letiště Ostrava-Mošnov. Pro dlouhodobé stání je určeno parkoviště P5. V případě uzavření nebo plného obsazení parkoviště P5, využívají klienti parkoviště P3 nebo P3A. 

 

Po příjezdu na letiště doporučujeme klientům pro vyložení zavazadel využít 15 minut parkování zdarma na parkovišti P1 a poté přeparkovat vozidlo na parkoviště P5. Držitelům průkazu ZTP a ZTP/P jsou určena zdarma stání na parkovišti P1, přímo před odletovou halou. Na všech parkovištích je cestující povinen bezpečně zajistit své vozidlo, parkoviště nejsou hlídaná.

 

Parkovací řád a další informace k dispozici na www.airport-ostrava.cz.

 

 

COVID CENTRUM V PROSTORÁCH LETIŠTĚ OSTRAVA

 

V prostorách letiště bude spolupráci se společností Spadia pro cestující k dispozici Covid centrum, kde se budou moci otestovat před svým odletem nebo po příletu. Provozní doba H24

 

 

K dispozici budou:

 

PCR STANDARD CESTOVNÍ TEST (1 550 Kč) – klient obdrží výsledek testu již do 24 hodin formou SMS a dále na e-mail obdrží zabezpečenou laboratorní zprávu. V ceně tohoto testu je i mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

PCR EXPRES TEST (6 000 Kč) – klient obdrží výsledek do 3 hodin od odběru. Čas odběru: po – pá: 6 – 17 hod, sobota: 13 – 16 hod, neděle: 15 – 17 hod.

 

ANTIGENNÍ CESTOVNÍ TEST (550 Kč) – klient obdrží výsledek testu přímo na odběrovém místě do cca 10 minut a dále na e-mail obdrží zabezpečenou laboratorní zprávu. V ceně tohoto testu je i mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

ANTIGENNÍ TEST (0 Kč) – klient obdrží výsledek testu přímo na odběrovém místě do cca 10 minut spolu s papírovým potvrzením. Bezplatně je možné se otestovat každých 72 hodin, pakliže klient nebyl pozitivní test na Covid-19 v posledních 90 dnech. Tato varianta platí pouze pro lidi s českým číslem pojištěnce.

 

CERTIFIKÁT K ANTIGENNÍMU TESTU (200 Kč) - mezinárodní certifikát o absolvování testu potřebný pro vycestování do zahraničí podle podmínek konkrétních zemí.

 

 

Vytvářím objednávku...