Parkování na letišti Praha

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí-Pátek:  9 - 18 hod.

 

 

UNIQA - komplexní cestovní pojištění

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Odběr novinek

Kurzovní lístek

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Bulharský leva113.01

Parkování na letišti Praha

 

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA V PRAZE

Ve spolupráci se společností GO parking s. r. o. (Ke Kopanině 406, 252 67 Tuchoměřice) nabízíme našim klientům bezpečné, komfortní a levné parkování. Získejte zvýhodněné ceny parkování zadáním promo kódu naší cestovní kanceláře do objednávkového formuláře na www.goparking.cz nebo objednejte ještě výhodněji společně se zájezdem!

 

Parkování

Praha

Cena

léto 2023 od

8 dní 990 Kč
11 dní 1350 Kč
12 dní 1450 Kč
15 dní 1600 Kč

GO parking - první hlídané parkoviště na letišti Ruzyně, které zajistí bezpečnost vašeho vozu a nadstandardní služby za nejvýhodnější ceny.

 

Hlavní výhody GO PARKING:
- první hlídané parkoviště u letišti Ruzyně - fyzická ostraha bezpečnostní agenturou, kamerový systém a napojení na pult centrální ochrany a navíc pojištění u renomované pojišťovny.
- nízké ceny - prvních 10 hodin jen 100 Kč, týdenní sazba je levnější než taxi z centra Prahy a zpět 
- nonstop přeprava k odbavovacím halám a zpět v ceně parkovného
- nejvyšší komfort - klimatizované minibusy
- bankomat-nemusíte shánět hotovost

 


ON-LINE OBJEDNÁVKU GO PARKING SE SLEVOU PRO KLIENTY CK BULGARIATOUR MŮŽETE UDĚLAT ZDE
 


Využití služby GO parking je snadné a rychlé, zde je podrobný návod:
1. Už na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál Sever) uvidíte navigační značky, které vás na GO parking povedou.
2. Při vjezdu do areálu vám automatický parkovací systém vytiskne parkovací kartu. Následně si vyberete volné parkovací místo, zaparkujete a svá zavazadla naložíte do klimatizovaného minibusu GO parking.
3. minibus GO parking vás během několika minut (3-5 min) odveze k odletové hale letiště Ruzyně, terminál Sever. pro představu: jízda minibusem je stejně rychlá jako byste zaparkovali přímo na letišti a šli k novým terminálům pěšky. Navíc vás i se zavazadly přiveze co nejblíže.
4. Parkovací kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Kartou se po příletu prokážete řidiči minibusu GO parking, který vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu. Chcete-li mít jistotu, že vás bude minibus již očekávat před příletovou halou, jakmile budete mít svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo 722 730 730.
5. Před odjezdem z areálu GO parkingu zaplatíte v automatické pokladně. Nebudete-li mít hotovost, nevadí, jednoduše využijete bankomat stojící hned vedle - rychlost a vaše pohodlí jsou prioritami. Po zaplacení máte 15 minut na pohodlené opuštění areálu. Parkovací řád a další informace k dispozici na www.goparking.cz, GPS 50°7'16“N, 14°17'16“E 

 

DALŠÍ VÝHODY GO PARKING

Předložte na pokladně KFC parkovací lístek/šek z Go parking, kupte si menu, kyblík nebo box a vychutnejte si kávu Americano 0,2 l nebo čaj 0,2 l ZDARMA. Těšíme se na Vás v KFC

Výměna, koupě i uskladnění pneu přímo v GO servisu od 499 Kč - nonstop linka 778 749 502.

Areál GO servis – mytí a čištění vozu během Vaší cesty, více na GOparking.cz/servis.

Zastřešené parkovací stání přímo na GO parkingu v zóně G za příplatek.

Mapa GO parking

 

MAPA PŘÍJEZDU NA GO PARKING

Při cestě od Prahy sjedete z R7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina. Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Při cestě od Slaného sjeďte z R7 na Letiště a následně odbočte vlevo na Přední Kopaninu. GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem.

 

 

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI PARDUBICE

East Bohemian Airport, a.s., Letiště Pardubice, 530 06 Pardubice 6 

V uzavřeném areálu letiště Pardubice je omezený počet parkovacích míst. Krátkodobé i dlouhodobé parkování je pro cestující zdarma. Cestující, odlétající na dovolenou, či na obchodní cestu zde může ponechat vozidlo bez poplatku po celou dobu své nepřítomnosti. Parkoviště však není hlídáno a cestující parkuje vozidlo na vlastní nebezpečí. Rezervace parkovacích míst se neprovádí. Parkovací řád a další informace k dispozici na www.airport-pardubice.cz.


CK Bulgariatour není poskytovatelem parkovacích služeb, tudíž nenese za tyto služby žádnou odpovědnost. Případné reklamace se řeší na místě s provozovatelem. V případě nevyužití parkovacího místa a/nebo zrušení parkovacího místa není nárok na vrácení peněz

 


Vytvářím objednávku...