Příplatky a doplatky v letecké dopravě CK Bulgariatour 2018

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

AKCE SUPER FM - k vybraným leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v akci Super First Minute 2019, lze v případě nákupu přes internet získat speciální internetový bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro126.03
Americký dolar122.79
Britská libra129.28
Bulharský leva113.31

Nej

Bulharsko
Primorskood 8 790>>
Slunečné Pobřežíod 10 470>>
Řecko
Agia Marinaod 9 420>>
Skala Sotirosod 10 390>>

Příplatky a doplatky v letecké dopravě

 

Rozhodli jste se pro dovolenou s námi?

Našim cílem je, aby Vaše dovolená byla co možná nejkrásnější a k tomu patří rychlý a pohodlný let. Proto naše cestovní kancelář spolupracuje pouze s renovovanými leteckými společnostmi. Našimi charterovými dopravci pro letní sezónu 2019 jsou české společnosti Travel Service a Smart Wings, které Vám zaručí příjemný komfort na palubách moderních letadel Boeing 737-800, 737-700 a Airbus A320. Všechny lety jsou bez občerstvení na palubě. Je zde poskytován servis BUY ON BOARD – občerstvení je možné na těchto letech zakoupit dle aktuální nabídky uvedené v palubním magazínu. Příklad nabídky občerstvení na palubě včetně ceníku naleznete v nabídce palubního magazínu zde. Všechny lety jsou nekuřácké.
Přejeme Vám příjemný let!

 

Povolená hmotnost zavazadel pro léto 2019
- 23 kg pro jedno zapsané zavazadlo do nákladního prostoru na osobu starší 2 let v ekonomické třídě Economy Class (X). Sdružování váhy zavazadel není povoleno, avšak maximální váha jednoho zavazadla nesmí překročit 32 kg. 


 8 kg pro nezapsané příruční zavazadlo na palubu, rozměry max. 56 x 45 x 25 cm, avšak součet všech tří rozměrů může být maximálně 115 cm včetně držadla a koleček + jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop), max. 3 kg o rozměrech 40x30x15 cm. Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík (k přeložení do carga). Stále také platí, že místo kabinového zavazadla si cestující budou moci vzít na palubu hudební nástroj (max. 8 kg, 90x35x20 cm včetně obalu).. 

 


Místa v letadle, která Vám poskytuje naše cestovní kancelář v ceně zájezdu jsou v ekonomické třídě. Bezplatně lze přepravit kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti, invalidní vozíky na suché nebo gelové baterie. Inzulínová péra již není potřeba nahlašovat, stačí když se cestující prokáže při bezpečnostní kontrole průkazkou diabetika.

Všechny lety jsou bez občerstvení na palubě. Je zde poskytován servis BUY ON BOARD – občerstvení je možné na těchto letech zakoupit dle aktuální nabídky uvedené v palubním magazínu. Příklad nabídky občerstvení na palubě včetně ceníku naleznete v nabídce palubního časopisu zde.

 

Povinnosti cestujících 

• zaveden postih 2000 EUR, resp. vyloučení z přepravy za jakékoli fyzické či verbální inzultace zaměstnanců a zástupců TVS nebo úspěšný či neúspěšný pokus o poškozování majetku TVS, letiště nebo třetích stran

 

Elektronika

• zakázány howerboardy, segwaye, Samsungy Galaxy Note 7 a jakékoli přehřívající se nebo poškozené baterie
• elektronické cigarety musí mít cestující vždy přímo u sebe a pokud je to možné, tak s odstraněnou baterií

 

V případě zpoždění letadla poskytuje dopravce tyto služby:
•  strava a občerstvení v rozsahu přiměřeném čekací době
•  ubytování v hotelu, pokud se stane nezbytným pobyt na jednu noc nebo více nocí
•  přeprava mezi letištěm a místem ubytování, dle výběru dopravce

 

Reklamace zavazadel

 nový postup pd 3. 5. 2017 při řešení reklamací zavazadel pomocí letáků umístěných na webových stránkách. Odkaz:
http://www.travelservice.aero/attachments/36/baggage-claim-CS.pdf

 

 

 Přepravni podmínky Travel Service a Smart Wings od 3. 5. 2017 zde.
 Bezpečnostní pravidla na letištích EU zde ke stažení

 Informace o změnách v kontrole tekutin na Letišti Václava Havla od 1. 1. 2014 zde ke stažení.

 

Přednostní odbavení pro rodiny s dětmi

Na letišti v Praze, v Brně i v Ostravě je vždy jedna ze standardních odbavovacích přepážek, která je označena priority pro rodiny s dětmi do 2 let a handicapované osoby. Rodiny s dětmi do 2 let a handicapované osoby se mohou nechat odbavit přednostně. 

Rezervace míst v letadle
 Premium Seats 550 Kč/jeden směr: místa jsou umístěny v první a exitové řadě. Sedačky u nouzových východů musí být obsazeny pouze osobami fyzicky přiměřeně zdatnými. Nesmí být obsazovány dětmi do 12 let, osobami starými či fyzicky slabými, osobami tělesně či mentálně postiženými. V případě, že cestující nebude splňovat podmínky může být personálem usazen na jiná místo. V tomto případě nárok na reklamaci nevzniká. Na některých letech nelze místa rezervovat.
 Standard Seats 350 Kč/jeden směr: všechna ostatní místa v letadle. 

Travel Plus Comfort

Pro náročnější klienty, kteří vyžadují vyšší komfort, nabízíme nadstandardní službu Travel Plus Comfort za cenu 3 500 Kč/oba směry. Služba zahrnuje: 

• zajištění salónku na letišti v Praze, v Brně nebo v Ostravě, 
• bohatší catering na velkém platě (předkrm, teplé jídlo, dezert, kanapky, káva nebo čaj) s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů  na cestě tam i zpět, 
• zvýšená volná váha zapsaných zavazadel na 32 kg,

• podhlavníky TPC, deka a polštář

• zvýšená péče posádky

 

Služba je podmíněna rezervací sedačky v přední části letadla, která je zpoplatněna (Premium Seats nebo Standard Seat).

 

Navýšení hmotnosti zavazadla o 9 kg
• 800 Kč/jeden směr při platbě v cestovní kanceláři.


Další zavazadlo do 23 kg
• 800 Kč/jeden směr při platbě v cestovní kanceláři.

 

V případě překročení váhového limitu na letišti bude účtována sazba dle tarifů letecké společnosti.
 

Nadrozměrné zavazadlo - jeden rozměr větší než 150 cm, součet všech tří stran nesmí převyšovat 250 cm a žádný rozměr nesmí být větší než 300 cm, max. hmotnost 32 kg. Podmíněno souhlasem dopravce.

 

Nadrozměrné zavazadlo do 15 kg
• 1 500 Kč/60 €/jeden směr.


Nadrozměrné zavazadlo nad 15 kg do 32 kg
• 3 000 Kč/120 €/jeden směr.

 

Přeprava živých zvířat na palubě - pouze pes nebo kočka do 8 kg včetně přepravky (max. rozměry přepravky 43x30x27 cm). Podmíněno souhlasem dopravce.
• 1 500 Kč/60 €/jeden směr.


Přeprava živých zvířat v zavazadlovém prostoru - maximální váha psa včetně schránky 32 kg. Rozměry schránky nesmí převyšovat součet všech tří stran 250 cm a žádný z rozměrů nesmí být větší než 300 cm. Podmíněno souhlasem dopravce.
• 3 000 Kč/120 €/jeden směr.

Sportovní vybavení - kolo, potápěčská výzbroj, padák, golfový bag, surfové prkno, rybářské pruty apod.
 

Hmotnost sportovního vybavení do 32 kg
• 1 500 Kč/59 €/jeden směr.

Asistence na letišti při odbavení
• 1 500 Kč/60 €/jeden směr.


Vytvářím objednávku...