Váhové limity zavazadel

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí-Pátek:  9 - 18 hod.

 

 

UNIQA - komplexní cestovní pojištění

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Odběr novinek

Kurzovní lístek

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Bulharský leva113.01

Váhové limity

 

SMARTWINGS

 

Povolená hmotnost zavazadel:
23 kg pro jedno odbavené (zapsané) zavazadlo na osobu starší 2 let
- 8 kg pro nezapsané příruční zavazadlo na palubu
- 3 kg malá osobní taška

 

Každý cestující s nárokem na sedadlo má nárok na bezplatnou přepravu pouze jednoho kusu zapsaného zavazadla o max. hmotnosti 23 kg. Volnou hmotnost nelze sloučit v rámci spolucestujících. 
Slunečník lze přepravit jako dalši zavazadlo za poplatek.

 

Na palubu letadla je možné si vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a rozměru maximálně 56x45x25 cm a jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nejsou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík.

 

Dítě ve věku do 2 let (bez nároku na vlastní sedadlo) má nárok na bezplatnou přepravu jednoho kusu zapsaného zavazadla o max. hmotnosti 10 kg a součtu délky, šířky a výšky maximálně 115 cm. Bezplatně jsou přepravovány kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti a invalidní vozíky. V souladu s Přepravními podmínkami letecké společnosti musí být kočárky a sportovní vybavení přepravovány v ochranném obalu. Za poškození nezabalených kočárků a sportovního vybavení nenese letecká společnost odpovědnost.

 

Níže uvedené ceny doplňkových služeb při zakoupení zájezdu nebo letenky lze objednat písemně na základě zpětného potvrzení ze strany CK Bulgariatour a to nejpozději 48 hodin před odletem. 

 

1) NADVÁHA ZAVAZADEL

Nadváha 9 kg – cena 800 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky (platba v cestovní kanceláři). Váha jednoho kusu zavazadla nesmí překročit 32 kg.

Další zavazadlo do 23 kg – cena 800 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky (platba v cestovní kanceláři).

Překročení váhového limitu na letišti - platba při odbavení:

Nadváha 9 kg – cena 945 Kč/zavazadlo/1 směr. Váha jednoho kusu zavazadla nesmí překročit 32 kg.

Další zavazadlo do 23 kg – cena 945 Kč/zavazadlo/1 směr.

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

 

2) PŘEPRAVA ZVÍŘETE

a) Pouze pes nebo kočka do 8 kg včetně přepravky, max. rozměry 43x30x27 cm – cena 1500 Kč/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky (platba v cestovní kanceláři).

b) Pouze pes nebo kočka nad 8 kg – cena 3000 Kč/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky (platba v cestovní kanceláři).

U přepravy zvířat je vždy nutný předchozí souhlas dopravce. Přepravu je možné objednat písemně v pracovní dny nejpozději 48 hodin před odletem, na pondělní odlety nejpozději v pátek do 12:00 hod.

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

 

3) PŘEPRAVA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Sportovní zavazadlo do 32 kg – cena 1500 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zakoupení zájezdu nebo letenky (platba v cestovní kaneláři). 
Sportovní zavazadlo do 32 kg – cena 1500 Kč/zavazadlo/1 směr. Cena při zaplacení na letišti.

Ve smlouvě o zájezdu je nutné specifikovat o jaké sportovní vybavení se jedná, např. golfbag, kite, windsurf, surfboard, potápěčské vybavení apod.

Sportovní vybavení musí být nahlášeno a předem potvrzeno dopravcem, zabaleno samostatně a musí být rozpoznatelné jako takové u odbavovací přepážky. Pokud nebude přeprava sportovního vybavení předem dopravcem schválena, zavazadlo nemusí být odbaveno.

 

Všechny předplacené služby jsou nevratné a nepřenosné na jiný let nebo cestujícího.

 

 

BULGARIA AIR

 

Povolená hmotnost zavazadel:
20 kg pro jedno odbavené (zapsané) zavazadlo na osobu starší 2 let
- 6 kg pro nezapsané příruční zavazadlo na palubu
 

Každý cestující s nárokem na sedadlo má nárok na bezplatnou přepravu pouze jednoho kusu zapsaného zavazadla o max. hmotnosti 20 kg. Dítě ve věku do 2 let (bez nároku na vlastní sedadlo) má nárok na bezplatnou přepravu jednoho zavazadla do celkové hmotnosti 10 kg.

Bezplatně jsou přepravovány kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti a invalidní vozíky. V souladu s Přepravními podmínkami letecké společnosti musí být kočárky a sportovní vybavení přepravovány v ochranném obalu. Za poškození nezabalených kočárků a sportovního vybavení nenese letecká společnost odpovědnost.

Na palubu letadla je možné si vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 6 kg a rozměru maximálně 55x40x20 cm.

 

1) NÁDVAHA ZAVAZADLA

Nadváhu zavazadla nelze objednat.

 

2) SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Přeprava 1 kusu sportovního vybavení do váhy 20 kg je zdarma. Přeprava je na zpětné potvrzení. 
Golfbag, potápěčské vybavení , surfboard, kolo ...

 

3) PŘEPRAVA ZVÍŘAT

Přeprava zvířete (pouze pes nebo kočka) je možná pouze na palubě letadla a to do 8 kg včetně přepravky, max. rozměry 50x40x23 cm. 
Cena je na vyžádání. Přeprava je na zpětné potvrzení.

Vytvářím objednávku...