Novinky od cestovní kanceláře Bulgariatour

21.05.2019

Nové informace k dopravní situaci na letišti Brno

 

Vážení cestující,

v letní sezóně až do 30. 9. 2018 bude dopravu na letiště mimořádně řídit staveništní semafor. Důvodem je nutná oprava mostu nad železniční tratí na příjezdové silnici k letišti, ulici Evropské. Trasa bude ve směru na letiště jednosměrná. Výjezd z letiště směrem do města Brna respektive na dálnici D1 pak povede od 5.6. do 30.9. po nové náhradní trase, také jednosměrné, přes ulici Tuřanka.

Příjezd na letiště:
Příjezdová trasa zůstává stejná. Dopravu v ní však reguluje staveništní semafor. Prosím, počítejte s možným zdržením.

Odjezd z letiště:
Odjezdová trasa vede po nové náhradní silnici. Na výjezdu z parkoviště vás na ni bezpečně navedou dopravní značky. Nezabočíte jako dosud doprava na Evropskou, ale odbočíte doleva a dopravní značení vás povede po novém přejezdu přes železniční vlečku na novou celoasfaltovou silnici. Náhradní výjezdová trasa ústí do ulice Tuřanka, která se poté napojuje na Řípskou. Dopravní značení vás v ní přehledně navede do centra Brna či na dálnici D1.

Omlouváme se za případné komplikace. Most již musel Jihomoravský kraj nezbytně nutně opravit. A stavební práce nelze provádět v zimě. Investovali jsme proto do výstavby náhradní silnice na výjezd z letiště, aby celá trasa mohla být jednosměrná a zpoždění způsobené stavebními pracemi bylo co nejkratší.

 

Mapku k platnému dopravnímu opatření neleznete zde.

 

Vytvářím objednávku...