First Minute dovolená 2016 Bulharsko a Řecko

21.05.2019

PRVNÍ NABÍDKA HOTELŮ 2016

 

Již nyní naleznete na našich internetových stránkách první aktualizovanou nabídku hotelů pro léto 2016. Jedná se hlavně o naše dlouhodobě oblíbené a ověřené hotely a penziony, které již nyní klienti poptávají a chtějí si rezervovat svoji dovolenou za nejvýhodnější a garantovanou cenu.

 

Aktuální sleva Super First Minute dosahuje až 18 %. Navíc při internetové objednávce získáte speciální DÁREK - internetový bonus ve výši 500 Kč (bonus není odečten z nabízené ceny, zobrazuje se pod cenovou kalkulací zájezdu, zatrhněte jej při vaší internetové objednávce před odesláním a cena se vám o bonusovou částku sníží).

 

Tištěný katalog Léto 2016 bude, tak jako každý rok, k dispozici na začátku prosince, Očekávaný datum expedice je 5.12.2015. Všem klientům, kteří s námi v posledních letech vycestovali jej samozřejmě zašleme poštou zdarma.

 

V případě, že nepatříte mezi stálé klienty cestovní kanceláře Bulgariatour, kteří obdrží katalog Léto 2016 automaticky poštou, můžete si objednat zaslání katalogu poštou zdarma na libovolnou adresu v ČR. Zašlete požadavek na náš email info@bulgariatour.cz nebo SMS zprávu na 777 870 255.


Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vaše rezervace.
Váš partner na cestách CK Bulgariatour

 

Vytvářím objednávku...