Novinky od cestovní kanceláře Bulgariatour

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

AKTUÁLNÍ INFORMACE

NOVÁ REGISTRAČNÍ POVINNOST DO ŘECKA OD 1.7.2020

Nutnost vyplnění oficiálního elektronického formuláře – tzv. Passenger Location Form (PLF), který musí vyplnit každý cestující NEJPOZDĚJI 48 hodin před vstupem na území Řecka.

 

Formulář je nutné vyplnit v anglickém jazyce a cestující na něm musí uvést všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku.

Po jeho vyhodnocení obdrží cestující elektronicky unikátní čárový kód, kterým se musí prokázat při vstupu do Řecka, a to jak letecky, tak trajektem či po silnici.

 

Pokud si cestující zakoupí letenku/zájezd méně než 48 h před odletem, je nutné provést registraci, co nejdříve po zakoupení – s platností od 9.7.2020 je vyplnění elektronického formuláře povinné a je nutné provést registraci nejpozději do 24 h před odletem. Zaregistrovaní cestující obdrží QR kód, kterým se musí v elektronické nebo tištěné podobě prokázat po příletu do Řecka, v opačném případě hrozí cestujícímu pokuta ve výši 500€.

 

Odkaz na formulář a podrobnější informace naleznete zde: travel.gov.gr

Letecké zájezdy 2-6 dní

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

GO Parking

Parkování letiště Praha

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro126.75
Americký dolar123.70
Britská libra129.74
Bulharský leva113.68
21.05.2019

NOVÁ REGISTRAČNÍ POVINNOST DO ŘECKA OD 1.7.2020

 

Od středy 1.7.2020 platí nová registrační povinnost při cestách do Řecka.

 

Jedná se o nutnost vyplnění oficiálního elektronického formuláře – tzv. Passenger Location Form (PLF), který musí vyplnit každý cestující (nezávisle na státní příslušnosti a výchozí destinaci) NEJPOZDĚJI 48 hodin před vstupem na území Řecka.

 

Formulář je nutné vyplnit v anglickém jazyce a cestující na něm musí uvést všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku. Po jeho vyhodnocení obdrží cestující elektronicky unikátní čárový kód, kterým se musí prokázat při vstupu do Řecka, a to jak letecky, tak trajektem či po silnici.

 

Odkaz na formulář a podrobnější informace naleznete zde: travel.gov.gr.

 

 

Vytvářím objednávku...