Nabídka fakultativních výletů na Krétě - Řecko od cestovní kanceláře Bulgariatour

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

MÁJOVÉ SLEVY 1.5.2018 - ke všem leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v případě nákupu přes internet lze navíc získat speciální bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Zadejte e-mail

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.79
Americký dolar122.14
Britská libra129.41
Bulharský leva113.19

Nej

Bulharsko
Primorskood 6 490>>
Zlaté Pískyod 16 390>>
Řecko
Agia Marinaod 8 990>>
Skala Sotirosod 11 490>>

Fakultativní výlety Kréta

 

Knossos - Archeologické muzeum
Celodenní autobusový výlet po nejzajímavějších místech Kréty s návštěvou historických skvostů. Do Knossu, nejstaršího hlavního města Kréty z doby 2 000 let př. n. l., by neměl zapomenout zavítat žádný milovník historie. Tento výlet je spojen s individuální prohlídkou Heraklionu, nákupy na tržnici a návštěvou Archeologického muzea, soustřeďujícího významné nálezy z Knossu, Faistu, Malie, Zakrosu a dalších archeologicky zajímavých míst.

 

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracené město Atlantidu. Brzy ráno odjezd autobusem do přístavu města Rethymna, dále plavba lodí. Krátce po vyplutí je na lodi podávána snídaně. Po cca čtyřhodinové plavbě spatříte tento jedinečný ostrov vulkanického původu. Uvidíte překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Elafonissi
Autobusový výlet spojený s návštěvou jedné z nejkrásnějších pláží Kréty na jihozápadě ostrova. První zastávkou je Agia Sofia - krápníková jeskyně ve skalách s krásným výhledem na soutěsku Topolia. Následuje návštěva ženského kláštera chrisoskalitissa v typickém kykladském stylu. Poté se již vydáte k idylické pláži Elafonissi, kde budete moci relaxovat na plážích s bílým až světle růžovým pískem a mělkou vodou akvamarínové barvy Libyjského moře.


 

Soutěska Samaria
Putování nádhernou nedotčenou soutěskou, která je nejdelší v Evropě (cca 18 km). Mohutné skalní masivy, panenská příroda - to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři. Výlet je vhodný pouze pro fyzicky zdatné turisty, doporučujeme pevnou obuv. 

 

 

 


Faistos, Gortys, Matala
Výlet věnovaný oblasti jižní Kréty. Přejezd přes horskou vesničku Spili, proslulou výborným domácím jogurtem s medem a ořechy do hlavního města z dob římské nadvlády Gortys. Poté následuje návštěva minojského paláce Faistos, který byl ponechán v původním stavu. Odpoledne si budete moci odpočinout v letovisku Matala s proslulými pískovcovými jeskyněmi a hnutím hippies.

Chania - Krétský večer
Chania je považováno za jedno z nejkrásnějších měst ve Středomoří. Úzké uličky Starého Města a benátské stavby připomínají Benátky bez kanálů. Starý přístav chania láká řadou romantických kaváren a hospůdek s výhledem na přístav. Poté navštívíte půvabné krétské vesnice, které okouzlují vlastním charakterem a tradicemi, a budete seznámeni s místní tradiční slavností. Řekové jsou velmi pyšní na jejich národní písně a tance. Zde budete mít velkou šanci naučit se tančit klasické řecké sirtaki a cefteteli.

Potápění
Toto je vaše šance spatřit království boha Poseidona a objevovat krásy podmořského světa Kréty. Výuka potápění je k dispozici na všech úrovních. Lidém, kteří vlastní certifikát nabízí řadu programů, a možnost potápět se 30 - 40 m hluboko.

Aqua park
Nezapomenutelný zážitek ve vodním parku LIMNOPOLIS. Spousta atrakcí a příjemných překvapení Vám zajistí příjemně strávený den.
 

 

Grambousa
Plavba lodí ke staré benátské pevnosti na ostrově Gramboúsa, která skrývá mnohá tajemství a poklady. Gramboúsa je místo, kde se střetávají tři moře Egejské, Lybijské a Jónské moře. Zaplavete si v nádherné zátoce Balos s průzračnou křišťálovou vodou, kde své líbánky mimo jiné trávili princ charles a princezna Diana. 
 

 

Vytvářím objednávku...