Nabídka fakultativních výletů na ostrově Thassos - Řecko od cestovní kanceláře Bulgariatour

MINIMÁLNÍ STORNO ZÁJEZDU DO 30 DNÍ PŘED ODLETEM

Milí klienti,

všichni jsme dotčeni restrikcemi týkajícími se pandemie viru CoViD-19. V této nelehké době vnímáme a chápeme znepokojení zákazníků způsobené obavami ze šíření koronaviru. Vývoj událostí je velmi dynamický a stávající omezení mohou odeznít.

Není důvod nyní stornovat zájezdy na termíny letních prázdnin. Prosíme klienty o trpělivost a odložení rozhodnutí o případném stornu zájezdu na konec dubna, případně začátek května, kdy bude situace jasnější nám všem.

 

Případné storno poplatky jsou nyní minimální a zůstávají neměnné do 30ti dní před odjezdem/odletem dle nynějších podmínek naší CK, případně je také do této doby umožněna změna (posunutí) termínu zájezdu zcela zdarma.

 

Pokud však v době odjezdu bude do dané země stále platit zákaz vycestování (nebo zákaz vstupu), tak v případě odstoupení od smlouvy máte nárok na vrácení uhrazené částky bez stornopoplatků, případně se můžete dohodnout na jiném přijatelném řešení pro obě strany.

 

Věříme, že brzy dojde k ústupu šíření viru a cestování bude opět možné.

Vaše CK Bulgariatour

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parkování letiště Praha

Cestovní pojištění

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro127.54
Americký dolar125.54
Britská libra131.35
Bulharský leva114.08

Fakultativní výlety Thassos


SAFARI - JEEP

Tento výlet umožní všem odvážným zájemcům a dobrodružným povahám, navštívit a poznat místa ve vnitrozemí, která nezná ani většina místních obyvatel. Kromě nádherných přírodních vodopádů poblíž městečka Theologos, také zastavíme v původní vesničce Kastro, kde navštívíme starobylý dřevěný kostel, kostnici a občerstvit se můžete v místní hospůdce. Následuje přírodní jezírko u vesničky Maries. Koupáním v "Diově oku", což je přírodní dutina ve skále, do které se vlévá mořská voda, zakončíme tento výlet plný dobrodružství a neobyčejných zážitků. 
Orientační cena: 30 Euro/dosp.

 

PLAVBA LODÍ

Celodenní výlet lodí kolem nejkrásnějších částí ostrova, romantika, šnorchlování, zastávky na koupání a potápění v křišťálově průzračné vodě s piknikem přímo na lodi. Nezapomenutelné pohledy na skalnaté pobřeží východní nebo západní části ostrova. Zastávky a směr trasy se upraví podle počasí a vln. V ceně výletu je zahrnuta snídaně a oběd na lodi, včetně nealkoholických nápojů. Další nápoje je možno zakoupit přímo na lodi.
Orientační cena: 35 Euro/dosp.

 

OKRUH KOLEM OSTROVA 
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem se zastávkami na nejzajímavějších a nejkrásnějších místech ostrova Thassos - ženský klášter Archanděla Michaela tyčící se vysoko na útesu s fantastickým výhledem, osada Aliki se zbytky antického obětního chrámu a ranně křesťanských kostelů, návštěva pravoslavného kostela v horské vesničce Panagia a zastávka na koupání či oběd na proslulé Zlaté pláži. Na závěr prohlídka hlavního města Limenas s antickým divadlem, Agorou a zbytky akropole.
Orientační cena: 40 Euro/dosp.

 

KAVALA - FILIPPI
Celodenní výlet na řeckou pevninu, při kterém navštívíme město Kavala, založené v 6. stol. př. Kr. obyvateli ostrova Paros jako Neapolis. Po vítězství křesťanství přejmenováno na Kavalu. Nad přístavem, na místě antické akropole, se zvedá byzantský hrad, kde je rodný dům egyptského Khedira - Mehmeda Ali. Dále se zde nachází archeologické muzeum s nálezy z města a okolí a také velký bazar, na kterém můžete zakoupit zboží všeho druhu. Následovat bude návštěva první křesťanské obce Filippi s divadlem ze 4. stol. před n.let., které bylo přestavěno pro zvířecí zápasy. Nachází se zde mnoho řeckých vykopávek, akropole se zbytky z makedonské, římské a byzantské doby, muzeum a mnoho dalších památek.
Orientační cena: 40 Euro/dosp.

ŘECKÝ VEČER 
Večer v taverně v duchu řecké zábavy. Živá hudba buzuki, vystoupení profesionálních tanečníků, nechybí ani klasický tanec Sirtaki, který se jednoduše naučíte i Vy. Večer bude probíhat v jedné z místních taveren. V ceně výletu je večeře formou bufetu, kde můžete ochutnat z místních specialit a neomezená konzumace vína. Začátek ve 21.00 - konec v nočních hodinách.
Orientační cena: 30 Euro/dosp.

Vytvářím objednávku...