Nabídka fakultativních výletů na ostrově Thassos - Řecko od cestovní kanceláře Bulgariatour

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

Letecké zájezdy 2-6 dní

FIRST MINUTE 2020

• Prodej zájezdů 2020 zahájen!  Super First Minute SLEVY až 20 %. Více zde.

• na stránky byly přidány letecké zájezdy do Bulharska z BRNA na 11/12 dní. Odletové dny každý čtvretek a neděle. Nabídka zájezdů zde.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Cestovní pojištění

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.15
Americký dolar122.64
Britská libra129.55
Bulharský leva112.86

Fakultativní výlety Thassos


SAFARI - JEEP

Tento výlet umožní všem odvážným zájemcům a dobrodružným povahám, navštívit a poznat místa ve vnitrozemí, která nezná ani většina místních obyvatel. Kromě nádherných přírodních vodopádů poblíž městečka Theologos, také zastavíme v původní vesničce Kastro, kde navštívíme starobylý dřevěný kostel, kostnici a občerstvit se můžete v místní hospůdce. Následuje přírodní jezírko u vesničky Maries. Koupáním v "Diově oku", což je přírodní dutina ve skále, do které se vlévá mořská voda, zakončíme tento výlet plný dobrodružství a neobyčejných zážitků. 
Orientační cena: 30 Euro/dosp.

 

PLAVBA LODÍ

Celodenní výlet lodí kolem nejkrásnějších částí ostrova, romantika, šnorchlování, zastávky na koupání a potápění v křišťálově průzračné vodě s piknikem přímo na lodi. Nezapomenutelné pohledy na skalnaté pobřeží východní nebo západní části ostrova. Zastávky a směr trasy se upraví podle počasí a vln. V ceně výletu je zahrnuta snídaně a oběd na lodi, včetně nealkoholických nápojů. Další nápoje je možno zakoupit přímo na lodi.
Orientační cena: 35 Euro/dosp.

 

OKRUH KOLEM OSTROVA 
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem se zastávkami na nejzajímavějších a nejkrásnějších místech ostrova Thassos - ženský klášter Archanděla Michaela tyčící se vysoko na útesu s fantastickým výhledem, osada Aliki se zbytky antického obětního chrámu a ranně křesťanských kostelů, návštěva pravoslavného kostela v horské vesničce Panagia a zastávka na koupání či oběd na proslulé Zlaté pláži. Na závěr prohlídka hlavního města Limenas s antickým divadlem, Agorou a zbytky akropole.
Orientační cena: 40 Euro/dosp.

 

KAVALA - FILIPPI
Celodenní výlet na řeckou pevninu, při kterém navštívíme město Kavala, založené v 6. stol. př. Kr. obyvateli ostrova Paros jako Neapolis. Po vítězství křesťanství přejmenováno na Kavalu. Nad přístavem, na místě antické akropole, se zvedá byzantský hrad, kde je rodný dům egyptského Khedira - Mehmeda Ali. Dále se zde nachází archeologické muzeum s nálezy z města a okolí a také velký bazar, na kterém můžete zakoupit zboží všeho druhu. Následovat bude návštěva první křesťanské obce Filippi s divadlem ze 4. stol. před n.let., které bylo přestavěno pro zvířecí zápasy. Nachází se zde mnoho řeckých vykopávek, akropole se zbytky z makedonské, římské a byzantské doby, muzeum a mnoho dalších památek.
Orientační cena: 40 Euro/dosp.

ŘECKÝ VEČER 
Večer v taverně v duchu řecké zábavy. Živá hudba buzuki, vystoupení profesionálních tanečníků, nechybí ani klasický tanec Sirtaki, který se jednoduše naučíte i Vy. Večer bude probíhat v jedné z místních taveren. V ceně výletu je večeře formou bufetu, kde můžete ochutnat z místních specialit a neomezená konzumace vína. Začátek ve 21.00 - konec v nočních hodinách.
Orientační cena: 30 Euro/dosp.

Vytvářím objednávku...