Slevy na dovolenou 2021

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Odběr novinek

Nabídka slev 2021

 

Chcete získat dovolenou za bezkonkurenční cenu? Právě pro Vás jsme připravili speciální nabídku níže uvedených slev! Stále platí, že čím dříve koupíte, tím větší slevu získáte. Nenechávejte tedy plánování letní dovolené na poslední chvíli a využijte atraktivní slevy za včasný nákup First Minute nebo Super First Minute až 18 % společně s nízkou zálohou.

 

Vzhledem ke stávající situaci, související s epidemií COVID-19, nelze výši slevy pro letní sezónu 2021 uvedenou v tabulce uplatňovat u všech ubytovacích kapacit plošně.

 

Ceny na internetových stránkách jsou vždy po nejvyšší možné slevě, s výjimkou bonusových slev pro stálé klienty nebo dárků. Ne vždy výše slevy odpovídá níže uvedené tabulce. Některé hotely a penziony ve stávající situaci reagují jinak a ceníky nadále upravují různými speciálními nabídkami, akcemi, které nejsou součástí smlouvy.

 

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

 

Již žádné vouchery! Garantujeme vám možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení veškerých plateb uhrazených zákazníkem do 14 dní, a to v případě zákazu cestování a uzavření českých hranic v době vašeho plánovaného pobytu v zahraničí (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19)..

 

FIRST MINUTE CENY

 

Slevy First Minute dle tabulek níže lze uplatnit u ubytovacích kapacit s ikonou "FIRST MINUTE SLEVY".

Seznam hotelů a penzionů se slevami First Minute zde

 

 

 

SLEVA ZA VČASNÉ ROZHODNUTÍ PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKYFIRST MINUTE CENY

  • 18 % sleva pro klienty, kteří s naší CK již vycestovali při záloze 1.500 Kč za osobu do 31. prosince 2020. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 28. 2. 2021.

 

  • 16 % sleva pro klienty, kteří s naší CK již vycestovali při záloze 2.000 Kč za osobu do 31. ledna 2020. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 15. 3. 2021.

 

  • 14 % sleva pro klienty, kteří s naší CK již vycestovali při záloze 3.000 Kč za osobu do 28. února 2021. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 15. 4. 2021.

 

  • 10 % sleva pro klienty, kteří s naší CK již vycestovali při záloze 5.000 Kč za osobu do 31. března 2021. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 15. 5. 2021.

 

Internetové ceny jsou kalkulovány se základní (nižší) slevou za včasné rozhodnutí  platnou pro všechny klienty. V případě, že jste náš stálý klient máte právo na + 2% navíc, pokud není hotel nabízen ve speciální akci (AKCE) nebo Super FM. V takovém případě se bonusová sleva při rezervaci nezobrazuje a nelze ji uplatnit. Bonusové 2% je třeba zaškrtnout v kalkulaci ceny zájezdu společně s vybraným dárkem a bude potvrzen zpětně po ověření.

 

  SLEVY ZA VČASNÉ ROZHODNUTÍ PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKYFIRST MINUTE CENY

  • 18 % sleva pro klienty, kteří s naší CK již vycestovali při záloze 1.500 Kč za osobu do 31. prosince 2020. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 28. 2. 2021.

 

  • 14 % sleva pro klienty, kteří s naší CK ještě nevycestovali při záloze 2.000 Kč za osobu do 31. ledna 2021. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 15. 3. 2021.
 
  • 12 % sleva pro klienty, kteří s naší CK ještě nevycestovali při záloze 3.000 Kč za osobu do 28. února 2021. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 15. 4. 2021.

 

  • 8 % sleva pro klienty, kteří s naší CK ještě nevycestovali při záloze 5.000 Kč za osobu do 31. března 2021. Doplatek do požadované zálohy ve výši 50 % konečné ceny zájezdu je splatný do 15. 5. 2021.

 

 

Slevy nelze sčítat, lze uplatnit pouze jedinou, a to při zakoupení zájezdu, resp. při zaplacení zálohy. Proto nemohou být nárokovány zpětně. Veškeré slevy jsou poskytovány z katalogové ceny včetně letištních, bezpečnostních tax, emisního i palivového příplatku, vs výjimkou plateb Benefit poukázkami.

 

Z volitelných doplatků a příplatků, cestovního pojištění, fakultativních služeb a zájezdů typu last minute se žádná sleva neposkytuje. 
Na osoby na přistýlce, samostatné letenky a ubytování s vlastní dopravou CK Bulgariatour First Minute slevu neposkytuje pokud již není uplatněna v ceníku.

 

SLEVY PRO SKUPINY:

  • zašlete nám e-mailem Váš požadavek a naše cestovní kancelář Vám připraví speciální nabídku přímo na míru.

 

SPECIÁLNÍ SLEVY

  • každý klient cestovní kanceláře Bulgariatour může získat speciální 10 % slevu při nákupu zboží na www.litex.cz . Pro uplatnění slevy, která se vztahuje i na akční a již zlevněné zboží zadejte speciální kód BGT111 a bude vám automaticky odečtena sleva 10%. 

 

Vytvářím objednávku...