Internetová objednávka zájezdu

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA

AKCE SUPER FM - k vybraným leteckým zájezdům do Bulharska a Řecka v akci Super First Minute 2019, lze v případě nákupu přes internet získat speciální internetový bonus - komplexní CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ K3S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna pro všechny účastníky zájezdu se slevou 100 %,  tzn. ZCELA ZDARMA.

GO Parking

Parkování letiště Praha

Odběr novinek

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.57
Americký dolar122.38
Britská libra128.72
Bulharský leva113.07

Internetové rezervace

 

JAK PROBÍHA INTERENTOVÁ OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU?

 

1) Klient na internetových stránkách u vybrané ubytovací kapacity zadá v seznamu služeb počet cestujích na lůžka případně přistýlky, může si doobjednat extra stravování, komplexní cestovní pojištění a další fakultativní služby. Dole se mu spočítá celková cena zájezdu dle klientova zadání.

2) Vyplní základní iniciály objednavatele, projde jednoduchý spamový test a rezervaci odešle do CK.

3) Přijatou rezervaci zkontroluje pracovník CK, ověří obsazenost zvoleného zájezdu a rezervaci e-mailem potvrdí nebo zamítne. Toto ověření proběhne během krátké doby, nejpozději ještě tentýž pracovní den (pokud si zájezd objednáte ve večerních nebo nočních hodinách, formulář Vám bude zaslán následující pracovní den). V případě zamítnutí nezávazné rezervace pracovník CK uvede důvod. O odeslání e-mailu je klient informován také na mobilní telefon, který uvedl při rezervaci.

4) Ve zpětném e-mailovém potvrzení rezervace zájezdu od CK klient obdrží klient (objednavatel) společně s rezervačním číslem a datem platnosti rezervace, také odkaz na Smlouvu o zájezdu s aktivním proklikem, kde dovyplní jména a datum narození všech účastníků zájezdu.

5) Objednavatel doplní iniciály účastníků a odešle Smlouvu jednoduchým kliknutím do CK. Může si také uložit kopii do svého PC.

6) CK vyplněnou Smlouvu od zákazníka zpracuje v rezervačním systému a odesílá ji e-mailem zákazníkovi se všemi náležitostmi společně s platebními pokyny.

7) Zákazník Smlouvu o zájezdu uhradí na účet CK Bulgariatour pod variabilním symbolem rezervačního čísla 

Vytvářím objednávku...