Internetová objednávka zájezdu

MINIMÁLNÍ STORNO ZÁJEZDU DO 30 DNÍ PŘED ODLETEM

Milí klienti,

všichni jsme dotčeni restrikcemi týkajícími se pandemie viru CoViD-19. V této nelehké době vnímáme a chápeme znepokojení zákazníků způsobené obavami ze šíření koronaviru. Vývoj událostí je velmi dynamický a stávající omezení mohou odeznít.

Není důvod nyní stornovat zájezdy na termíny letních prázdnin. Prosíme klienty o trpělivost a odložení rozhodnutí o případném stornu zájezdu na konec dubna, případně začátek května, kdy bude situace jasnější nám všem.

 

Případné storno poplatky jsou nyní minimální a zůstávají neměnné do 30ti dní před odjezdem/odletem dle nynějších podmínek naší CK, případně je také do této doby umožněna změna (posunutí) termínu zájezdu zcela zdarma.

 

Pokud však v době odjezdu bude do dané země stále platit zákaz vycestování (nebo zákaz vstupu), tak v případě odstoupení od smlouvy máte nárok na vrácení uhrazené částky bez stornopoplatků, případně se můžete dohodnout na jiném přijatelném řešení pro obě strany.

 

Věříme, že brzy dojde k ústupu šíření viru a cestování bude opět možné.

Vaše CK Bulgariatour

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parkování letiště Praha

Cestovní pojištění

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro127.54
Americký dolar125.54
Britská libra131.35
Bulharský leva114.08

Internetové rezervace

 

JAK PROBÍHA INTERENTOVÁ OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU?

 

1) Klient na internetových stránkách u vybrané ubytovací kapacity zadá v seznamu služeb počet cestujích na lůžka případně přistýlky, může si doobjednat extra stravování, komplexní cestovní pojištění a další fakultativní služby. Dole se mu spočítá celková cena zájezdu dle klientova zadání.

2) Vyplní základní iniciály objednavatele, projde jednoduchý spamový test a rezervaci odešle do CK.

3) Přijatou rezervaci zkontroluje pracovník CK, ověří obsazenost zvoleného zájezdu a rezervaci e-mailem potvrdí nebo zamítne. Toto ověření proběhne během krátké doby, nejpozději ještě tentýž pracovní den (pokud si zájezd objednáte ve večerních nebo nočních hodinách, formulář Vám bude zaslán následující pracovní den). V případě zamítnutí nezávazné rezervace pracovník CK uvede důvod. O odeslání e-mailu je klient informován také na mobilní telefon, který uvedl při rezervaci.

4) Ve zpětném e-mailovém potvrzení rezervace zájezdu od CK klient obdrží klient (objednavatel) společně s rezervačním číslem a datem platnosti rezervace, také odkaz na Smlouvu o zájezdu s aktivním proklikem, kde dovyplní jména a datum narození všech účastníků zájezdu.

5) Objednavatel doplní iniciály účastníků a odešle Smlouvu jednoduchým kliknutím do CK. Může si také uložit kopii do svého PC.

6) CK vyplněnou Smlouvu od zákazníka zpracuje v rezervačním systému a odesílá ji e-mailem zákazníkovi se všemi náležitostmi společně s platebními pokyny.

7) Zákazník Smlouvu o zájezdu uhradí na účet CK Bulgariatour pod variabilním symbolem rezervačního čísla 

Vytvářím objednávku...