Internetová objednávka zájezdu

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

AKTUÁLNÍ INFORMACE

BULHARSKO - ZÁJEZDY A POBYTY BEZ TESTU, REGISTRACE A BEZ KARANTÉNY

 

ŘECKO - PCR TESTY A REGISTRAČNÍ POVINNOST

Nutnost vyplnění oficiálního elektronického formuláře – tzv. Passenger Location Form (PLF), který musí vyplnit každý cestující NEJPOZDĚJI 24 hodin před vstupem na území Řecka.

 

V případě, že následně neobdržíte QR kód, postačí potvrzovací e-mail, který po řádném vyplnění obdrží.

 

Více informací zde

Letecké zájezdy 2-6 dní

GO Parking

Parkování letiště Praha

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro126.41
Americký dolar121.89
Britská libra129.18
Bulharský leva113.50

Internetové rezervace

 

JAK PROBÍHA INTERENTOVÁ OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU?

 

1) Klient na internetových stránkách u vybrané ubytovací kapacity zadá v seznamu služeb počet cestujích na lůžka případně přistýlky, může si doobjednat extra stravování, komplexní cestovní pojištění a další fakultativní služby. Dole se mu spočítá celková cena zájezdu dle klientova zadání.

2) Vyplní základní iniciály objednavatele, projde jednoduchý spamový test a rezervaci odešle do CK.

3) Přijatou rezervaci zkontroluje pracovník CK, ověří obsazenost zvoleného zájezdu a rezervaci e-mailem potvrdí nebo zamítne. Toto ověření proběhne během krátké doby, nejpozději ještě tentýž pracovní den (pokud si zájezd objednáte ve večerních nebo nočních hodinách, formulář Vám bude zaslán následující pracovní den). V případě zamítnutí nezávazné rezervace pracovník CK uvede důvod. O odeslání e-mailu je klient informován také na mobilní telefon, který uvedl při rezervaci.

4) Ve zpětném e-mailovém potvrzení rezervace zájezdu od CK klient obdrží klient (objednavatel) společně s rezervačním číslem a datem platnosti rezervace, také odkaz na Smlouvu o zájezdu s aktivním proklikem, kde dovyplní jména a datum narození všech účastníků zájezdu.

5) Objednavatel doplní iniciály účastníků a odešle Smlouvu jednoduchým kliknutím do CK. Může si také uložit kopii do svého PC.

6) CK vyplněnou Smlouvu od zákazníka zpracuje v rezervačním systému a odesílá ji e-mailem zákazníkovi se všemi náležitostmi společně s platebními pokyny.

7) Zákazník Smlouvu o zájezdu uhradí na účet CK Bulgariatour pod variabilním symbolem rezervačního čísla 

Vytvářím objednávku...