Svozy a transfery na letiště cestovní kanceláře Bulgariatour

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

AKTUÁLNÍ INFORMACE

NOVÁ REGISTRAČNÍ POVINNOST DO ŘECKA OD 1.7.2020

Jedná se o nutnost vyplnění oficiálního elektronického formuláře – tzv. Passenger Location Form (PLF), který musí vyplnit každý cestující NEJPOZDĚJI 48 hodin před vstupem na území Řecka.

Formulář je nutné vyplnit v anglickém jazyce a cestující na něm musí uvést všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku.

Po jeho vyhodnocení obdrží cestující elektronicky unikátní čárový kód, kterým se musí prokázat při vstupu do Řecka, a to jak letecky, tak trajektem či po silnici.

Odkaz na formulář a podrobnější informace naleznete zde: travel.gov.gr


LÉTO U MOŘE U NÁS ZAČÍNÁ JIŽ 3. ČERVENCE

 

BULHARSKO - JIH

- 5. 7. na 8, 12 nebo 15 dní letecky z Prahy a Brna

- 10.7. na 8 dní letecky z Ostravy

 

ŘECKO - THASSOS

- 14. 7. na 11 dní letecky z Prahy

 

Omezená pracovní doba kanceláře do 28.6.2020:

Pondělí - Pátek:   9 - 16 hod.

 

Od 16 do 18 hod. jsme Vám k dispozici také na infolince 777 870 255 nebo emailu info@bulgariatour.cz

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

GO Parking

Parkování letiště Praha

Letecké zájezdy 2-6 dní

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Letenky do celého světa

Počasí

Kurzovní lístek

Euro126.67
Americký dolar123.76
Britská libra129.59
Bulharský leva113.63

Svozy n/z letiště

 

AKTUÁLNĚ ŘEŠÍME S LETECKÝMI SPOLEČNOSTMI NOVÉ LETOVÉ ŘÁDY PRO LÉTO 2020.

Z TOHOTO DŮVODU JE NABÍDKA SVOZŮ NA/Z LETIŠTĚ AKTUÁLNĚ POZASTAVENA.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

1. AUTOBUSOVÉ SVOZY NA/Z LETIŠTĚ PRAHA PRO DESTINACI THASSOS

Pro Vaše maximální pohodlí jsme pro Vás na sezónu 2020 ve spolupráci s dalšími CK připravili svozové trasy z 61 míst po celé ČR na/z letiště Praha k odletům a příletům na ostrov THASSOS.

* Pro letecké zájezdy do Řecka na ostrov Thassos na 11/12 dní je svoz možný pouze pro trasu 1,3 a pouze k odletům z letiště Praha v období 1.6. - 30.9.2020.

 

Cena za obousměrný svoz je 800 Kč/osoba, za jednu cestu pak 500 Kč/osoba. Svozy jsou vždy na zpětné potvrzení.

 

 

Klienti si transfer mohou zvolit k vybraným zájezdům jako dárek zdarma při internetové objednávce do 31. ledna na www.bulgariatour.cz.

 

Nástupní místo prosím vyplňte během sepisování Vaší objednávky/smlouvy o zájezdu. V pokynech na cestu, které zasíláme nejpozději týden před odletem/odjezdem na zájezd budete mít uvedeno, kde přesně a v kolik hodin svozový autobus/mikrobus staví. Doporučujeme být na daném místě cca 15 minut před stanoveným odjezdem. V případě, že svoz nepřijede v čase uvedeném jako nástupní doba odjezdu, kontaktujte nás na telefonním čísle uvedeném v pokynech na cestu, abychom prověřili aktuální situaci.

Praktické informace:
- Klienti, kteří mají transfer již objednaný a rozhodnou se z jakéhokoliv důvodu této služby nevyužít, popřípadě využít jen částečně (např. jen jednosměrně), musí tuto změnu neprodleně písemně nahlásit v naší CK nejpozdějí 3 pracovní dny před odletem.
- Možnost doobjednání transferu (nástupního místa) v době cca 1 týden před odjezdem na zájezd je nutné předem konzultovat v naší CK. V této době je již přesně stanovený jízdní řád z jednotlivých nástupních míst a je nutné brát na tuto skutečnost zřetel, stejně tak na již objednanou kapacitu u našeho dopravce.
- V případě, kdy transfer není předem objednaný, nemohou klienti tuto službu dodatečně využít, tzn. nebudou vzati do autobusu.
- Transferové autobusy nebo minibusy nejsou bezbariérové, stejně tak ve starších vozech není záchytný systém pro umístění dětské autosedačky.
- Pořadí nástupních a výstupních míst na trase může být dopravcem změněno.
- Po příletu z dovolené bude v příletové hale čekat zástupce CK, kterému je nutno se nahlásit v případě, že klienti mají objednaný transfer. Náš zástupce koordinuje dle jmenných seznamů odbavení a vypravení autobusů dle jednotlivých tras.
 -Pro zkvalitnění komunikace uvádějte prosím při sepisování smlouvy číslo mobilního telefonu. Mějte jej prosím zapnutý jak před nástupem do svozového autobusu, tak i po přistání v Praze. To pro případ, že bychom se s Vámi potřebovali spojit.

Upozorňujeme klienty, že transfery na/z letiště bývají někdy spojené i s dalšími destinacemi. Může se tedy stát, že v den odletu budete na letišti s časovou rezervou před zahájením odbavení nebo po příletu zpět do ČR bude nutné počkat i na klienty přilétávající z dalších našich destinací. Děkujeme za pochopení. Klientům, kteří preferují rychlost a individuální přístup, jsme připraveni zajistit za poplatek soukromý svoz a odvoz - viz Transfer na objednávku. 
 


Svozové trasy pro Thassos
Trasa 1
Domažlice – Kdyně – Klatovy – Přeštice – Plzeň – Rokycany (dálnice) – Žebrák (dálnice) – Beroun (dálnice)
Přípojka k trase 1 (svoz do Plzně, odtud po trase 1): Ostrov – Karlovy Vary – Sokolov – Kynšperk nad Ohří (Kamenný Dvůr) – Cheb – Mariánské Lázně – Chodová Planá – Planá – Tachov – Stříbro

Trasa 2
Český Krumlov – České Budějovice – Bosňany – Písek – Milevsko – Tábor – Benešov

Trasa 3
Autobus č. 1: Česká Lípa – Nový Bor – Cvikov – Jablonné v Podještědí – Chrastava – Liberec – Jablonec n. N. – Hodkovice n. Mohelkou – Turnov – Mnichovo Hradiště – Jičín – Mladá Boleslav – Benátky nad Jizerou
Autobus č. 2: Nové Město n. Metují – Náchod – Česká Skalice – Jaroměř – Hořice – Hradec Králové – Holice – Pardubice – Poděbrady


Trasa 4
Děčín – Ústí nad Labem – Teplice – Bílina – Most – Jirkov – Chomutov – Žatec – Louny – Slaný


Vytvářím objednávku...