Bansko

Vyberte kritéria

Odjezd a návrat

Odjezd od:
Návrat do:

AKTUÁLNÍ INFORMACE

OTEVÍRACÍ DOBA DO 31.10.

 

Pondělí-Pátek:  9:00-16:00 hod.

Sobota: zavřeno

Nedělě: zavřeno

 

Tato upravená otevírací doba v naší hlavní kanceláři na Vinohradské ulici 34/30, 12000 Praha 2 - Vinohrady, platí do 31. října 2021.

 

Mimo oficiální pracovní dobu jsme vám v naléhavých případech k dispozici na infolince 777 870 255 nebo emailu info@bulgariatour.cz.

 

Váše CK Bulgariatour

 

Cestovní pojištění s připojištěním COVID-19

Cestování s COVID-19

GO Parking

Parking Prague Airport. GO Parking Ltd.

Registrace klienta

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Letenky do celého světa

Bulharsko 2020/2021

 

Bansko – lyžařské hlavní město Balkánu

Město Bansko je nepochybně oblíbené mezi turisty jako destinace pro zimní sporty. Se svými 75 km sjezdovek a moderním vybavením je lyžařský areál vhodný pro sportovce ze všech věkových kategorií a úrovní pokročilosti. Kromě podmínek pro lyžování a snowboard nabízí město možnosti pro golf, jízdu na koni, sněžné skútry a také dobrodružné aktivity, jako je terénní džíp a túry na ATV čtyřkolkách.

 

Hlavní benefity:

  • v posledních letech velké investice do moderní lyžařské infrastruktury
  • systém umělého zasněžování zaručující lyžování od prosince do května
  •  
  •  

 

Vydejte se na virtuální prohlídku lyžařského areálu zde: Bansko Ski (tourmake.it)

 

Kulturní pamětihodnosti v Bansku a okolí zpestří dovolenou každému, kdo se rozhodne odpočinout si od sjíždění po sněžných svazích. Ve městě je registrováno více než 130 architektonických a historických kulturních památek, z nichž sedm má celonárodní význam. Mezi ty nejpopulárnější patří Dům-muzeum básníka Nikoly Vapcarova, Dům-muzeum sv. Neofita Rilského a Kostel Svaté Trojice.


Lyžařská a SPA dovolená v jednom, proč ne?

Bansko je nejznámější lyžařské středisko v Bulharsku a na Balkáně, ale jestlipak víte, že v jeho blízkosti je vesnice Banya? Nachází se na úpatí pohoří Pirin, Rila a Rodopy, je bohatá na minerální prameny známé po staletí. Obec nabízí ubytování jak v malých rodinných a tradičních domcích, tak ve velkých luxusních hotelech.

 

 

Vzhledem ke stávajícím opatřením a omezením spojených s Covid-19 a nemožnosti CK Bulgariatour garantovat úroveň a rozsah služeb na místě, je nabídka lyžařských zájezdů zastavena.

Děkujeme za pochopení.

Vytvářím objednávku...